Pervari Kaymakam Vekili Aktan Pervari'ye Veda Etti!

Pervari Kaymakam Vekili Necati Aktan, İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığında göreceği kurs dolayısıyla Pervari Kaymakamlığındaki görevini tamamladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Pervari Kaymakam Vekili Necati Aktan, sosyal medya hesaplarından yaptığı yazılı açıklamada, Değerli Pervarili hemşerilerim, İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığında göreceğim kurs dolayısıyla Pervari Kaymakamlığımdaki görevimin sonuna gelmiş bulunuyorum." açıklamasında bulundu. 

Aktan, mesajının devamında ise şunları söyledi:

"Sarp ve derin vadileriyle, kendine has doğasıyla, yüreği güzel insanlarıyla ülkemizin güzide ilçelerinden Pervari'de görev yapmış olmak benim için bir onur vesilesidir.

Kamu görevlerinde yerler ve makamlar geçicidir. Makamların izzeti, vatandaşların sorunlarının çözümüne yaptığı katkıyla ölçülebilir. Bu şiarla Pervari'mizdeki görevim boyunca Devletin kapısına gelen her bir hemşehrimi kabul etme, onların derdini dinleme ve çare olma çabası içinde oldum. Bu büyük ve güçlü ülkenin hiçbir ferdinin kendisini öz yurdunda garip ve mahzun hissetmemesi için üzerime düşeni yapmaya gayret ettim. Vatan Kalesi Pervari'ye katkı sunacak çalışmaları hayata geçirme arzusuyla çalıştım. Vazifemi ifa ederken güzel insanlarla da tanıştım.

Bu gayretlerimde benimle gönül ve vazife birliği içinde olan dostlarıma, teşrikimesai yaptığım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Kainatta her şeyin bir “iz”i vardır. Bir şey bir yerde bulunsa veya bir yerden geçse hatırası, sözü, nefesi kalır. Atılan her adımdan sonra geriye bir emare bırakırız. Pervari'de de güzel bir iz bırakmış olmayı temenni ediyor, tüm Pervarili hemşehrilerime arzıveda ediyorum. Sağlıcakla kalın."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN