Özçiçek ve Batur Ailesinin Mutlu Günü

İş İnsanı Mehmet Şakir Özçiçek'in biricik oğlu Sefa Özçiçek , Salih Batur'un biricik kızı Nurcan Batur ile Kurtalan Sare Masal Düğün Salonunda görkemli bir nikah töreniyle dünya evine girdiler.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

İş İnsanı Mehmet Şakir Özçiçek’in  biricik oğlu Sefa Özçiçek , Salih Batur’un biricik kızı Nurcan Batur ile Kurtalan Sare Masal Düğün Salonunda görkemli bir nikah töreniyle dünya evine girdiler.

Nikah töreninde Sefa Özçiçek ve Nurcan Batur çifti, bir ömür boyu mutluğuna imza attılar.  Nikah Şahitliklerini Kurtalan Cumhuriyet Başsavcısı Fulya Honaz, eşi Ercan Honaz, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Zincir, Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Fuat Özgür Çalapkulu,Eski Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay ve İş İnsanı Remzi İzgi yaptı.

Özçiçek ve Batur ailelerine hayırlı olmasını dileyen Kurtalan Cumhuriyet Başsavcısı Fulya Honaz, genç çifte mutluluklar dileyerek, evlilik cüzdanını geline takdim etti.

Şahitler huzurunda  bir birlerine söz vererek ömür boyu mutluluğa “Evet” diyen Sefa ve Nurcan çifti, tebrikleri kabul ederek kendilerini yalnız bırakmayan ve mutluluklarına ortak olan herkese  teşekkür ettiler. 

Damadın Babası Mehmet Şakir Özçiçek düğün boyunca davetlileriyle yakından ilgilenerek, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayarak yanlarında bulunan bütün davetlilere teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN