Ören ve Aydın Ailelerinin Mutlu Günü

AK Parti 24 ve 27. Dönem Siirt Milletvekili Osman Ören'in kardeşi Şahin Ören, Rahmetli Behmen Aydın'ın kızı Hayrünnisa Aydın ile Peri Masalı Düğün Salonunda kıyılan Nikahla dünya evine girdiler.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

AK Parti 24 ve 27. Dönem Siirt Milletvekili Osman Ören’in kardeşi Şahin Ören, Rahmetli Behmen Aydın’ın kızı Hayrünnisa Aydın ile Peri Masalı Düğün Salonunda kıyılan Nikahla dünya evine girdiler. 

Düğüne  gelen konukları  aile büyükleri  gelin ve damatın aile büyükleri tarafından  karşıladı.

Siirt’in birçok tanınmış simanın katıldığı düğünde, Vali Dr. Kemal Kızılkaya, AK Parti Siirt Milletvekili Mervan Gül,Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Emrullah Büyük, İl Emniyet Müdürü Necmettin Öztürk,Yargıtay 7. Hukuk Dairesi Başkanı Hikmet Onat, Şirvan Belediye Başkanı Necat Cellek,Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın,Baro Başkanı Muhammed Alptekin, TBB Yönetim Kurulu Üyesi Nizam Dilek, Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Fuat Özgür Çalapkulu, AK Parti Eski İl Başkanı Bayram Kızılay, İş İnsanı Beşir Tatar, İş İnsanları Ayhan Karanfil, Nedim Tekin, İş insanı Beşir İlçin ve çok sayıda davetli katıldı.

 Vali Dr. Kemal Kızılkaya, Ören ve Aydın çiftini kutlayarak, bu birlikteliğin her iki aile adına hayırlı olmasını temenni ederek, genç çifte mutluluklar diledi. 

Damadın abisi AK Parti 24 ve 27. Dönem Siirt Milletvekili Osman Ören, düğüne katılan tüm misafirlerle ilgilenerek, tüm katılanlara teşekkür etti. 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN