Müge Anlı'nın stüdyosunda şok! 'Herkesi toplayıp gözaltına aldılar'

Müge Anlı'da hafta başından beri işlenen Erdal Sakız dosyasında yeni gelişmeler yaşandı. Müge Anlı'nın stüdyosuna gelen herkes olay kapsamında gözaltına alındı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Yahya Kara

Müge Anlı'nın programında hareketli dakikalar yaşandı. "Dünkü yayınımız sonrası neler oldu neler?" diye yaşananları açıklayan Müge Anlı, "stüdyodaki herkesi toplayıp gözaltına aldılar." dedi.

MÜGE ANLI: HERKESİ TOPLAYIP GÖZALTINA ALDIRLAR

Müge Anlı Erdal Sakız cinayetinde yaşanan son gelişmeleri programında paylaştı. Anlı'nın açıklaması şöyle;

"Dünkü yayınımız sonrası neler oldu neler? 3 çocuk babası Erdal Sakız'ın arkadaşı Ersin'in GPS kayıtlarından bahsetmiştim. Yayınımızın ardından aralarında eşi Nurcan Sakız, oğlu Tuncay Sakız, sevgilisi Nergis ile Fındık Tüccarı arkadaşı Ersin Koç ve eşinin de bulunduğu 7 kişi Hendek Cumhuriyet Baş savcılığının talimatı ile gözaltına alındılar. Gözaltı sayısı ilerleyen saatlerde 11'e yükseldi. Sakarya ve İstanbul'dan Jandarma ekipleri geldi. Yani stüdyodaki herkesi toplayıp gözaltına aldılar. "

OĞLU SERBET BIRAKILDI

Erdal Sakız'ın oğlu Tuncay Sakız serbest bırakıldı. Ersin Koç ve ailesinin gözaltı süreci devam ediyor.

NELER OLMUŞTU?

Müge Anlı'nın stüdyosunda şok! 'Herkesi toplayıp gözaltına aldırlar'

Karasu ilçesi Kuru Dere Mahallesi'nde 10 gün önce evinden otomobiliyle ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Erdal Sakız'ın ailesinin ihbarı üzerine arama başlatıldı.

Çam dağı ormanlık alanda ineklerini aramaya giden Ali Kardeş, otomobil içerisinde bir erkek cesedi görünce jandarmaya ihbarda bulundu.

Olay yerine giden jandarma ekipleri cesedin kayıp olan Erdal Sakız'a ait olduğunu tespit etti.

Baş ve göğüs kısmında mermi olduğu ayrıca elinde de tüfek mermi izi olduğu tespit edilen Erdal Sakız'ın cansız bedeni otopsi için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsündeki Otopsi Merkezi'ne gönderildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN