Milletvekili adayının sözleri sosyal medyada gündem oldu! 'Bir 5 sene de ben sizi dolandırayım'

Türkiye, 14 Mayıs seçimlerine giderken bağımsız milletvekili adayı olan bir kişinin ifadeleri sosyal medyada gündem oldu. Elazığ'da yaptığı konuşmada 'Bana yetki verin, gerisini düşünmeyin' diyen bağımsız milletvekili adayı Salıbaba Mahallesi Muhtarı Muhammet Hacı Güneş, 'Bir 5 sene de ben sizi dolandırayım. Bir 5 sene de ben telefonlarımı kapatayım. Bize layık görmüyor musunuz?' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Türkiye'de 14 Mayıs'ta yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerine 9 gün kala, bağımsız bir milletvekilinin oy isterken yaptığı konuşma sosyal medyada gündem oldu.

 Reklamlara Tıklayarak Bize Destek Olabilirsiniz! Artı Siirt :)

"BİR 5 SENE DE BEN SİZİ DOLANDIRAYIM"

Elazığ'da ilginç tavırları ve projeleri ile dikkat çeken bağımsız milletvekili adayı olan Salıbaba Mahallesi Muhtarı Muhammet Hacı Güneş yaptığı açıklamada "Yahu bir 5 sene de beni deneyin. Vatandaşlarımız bize yetki versinler. Bir 5 sene de ben sizi dolandırayım. Bir 5 sene de ben telefonlarımı kapatayım. Bize layık görmüyor musunuz?" dedi.

"ELAZIĞ'A YENİ BİR GÜNEŞ DOĞURACAĞIM"

Seçilmesi durumunda gerçekleştireceği projeleri hakkında da bilgi veren Güneş, vatandaşların beklentilerine yanıt vermeye hazır olduğunu belirtti. Güneş, ''Telefonlarımız herkese açık olacaktır. Mecliste görevimiz olmadığı sürece gelip alt tabakadaki insanlarla ilgileneceğiz. Seçildiğim takdirde vay ki kamu kurum ve müdürlerinin haline o telefon ellerinde titreyecek. Bugün Ankara, cumhurbaşkanı beni tanıyor. TBMM'de 4. adamım, Elazığ'a istediğinizi alacağım. Elazığ'a yeni bir güneş doğuracağım. Hızlı tren, Pertek Köprüsü gibi projeleri dile getirip herhangi bir projeyi hayata geçireceğim. 5 yıl da ben o kırmızı koridorlarda gezeyim'' dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN