Kurtalanspor'u Yenen Kayabağlar Gençlik Spor Şampiyon Oldu!

Siirt'in Kurtalan ilçesi Kayabağlar (Zokayt) beldesinde büyük bir coşku ve sevinç yaşanıyor. Belde de Kayabağlar Gençlik Spor'un Atatürk Stadyumunda oynanan maçta Kurtalan Sporu 1-0 yenerek Bölgesel Amatör Ligine yükselme coşku ve heyecanı yaşanıyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Siirt’in Kurtalan ilçesi Kayabağlar (Zokayt) beldesinde büyük bir coşku ve sevinç yaşanıyor. Belde de Kayabağlar Gençlik Spor’un Atatürk Stadyumunda oynanan maçta Kurtalan Sporu 1-0 yenerek Bölgesel Amatör Ligine yükselme coşku ve heyecanı yaşanıyor.

Kayabağlar Belde Belediye Başkanı Salim Seven, bu başarıdan dolayı çok mutlu olduklarını emeği geçen herkese teşekkür etti.

Belediye olarak bu güne kadar takıma büyük destek verdiklerini belirten Seven “ Çok büyük bir mutluluk yaşıyoruz. Kayabağlar Beldesi olarak ilimizi BAL liginde en iyi şekilde temsil edecek ve bir üst ligi hedefleyeceğiz. Bu başarı bütün vatandaşlarımızın ve özellikle gençlerimizindir. Başarıya giden bu yolda beldemize spor tesisleri kazandırılmasında büyük emeği olan Sayın Cumhurbaşkanımıza, Gençlik ve Spor Bakanımıza, Valimiz Sayın Osman Hacıbektaşoğlu’na, Milletvekilimiz Sayın Osman Ören’e, teknik heyete, futbolcularımıza, taraftarlarımıza ve tüm belde halkına sonsuz teşekkürler. Belediye olarak bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da takımımıza her türlü desteği vermeye devam edeceğiz.”Dedi.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN