Kurtalan Meslek Yüksek Okulu'nda Kariyer Günleri

Siirt Üniversitesi Kurtalan Meslek Yüksek Okulu tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen iki gün süren Kariyer Günleri etkinliğine çeşitli mesleklerden konuşmacılar katıldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Yahya Kara

Siirt Üniversitesi Kurtalan Meslek Yüksek Okulu tarafından düzenlenen "3. Kariyer Günleri" etkinliğinin 1. Gününe; Kurtalan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet ZİNCİR, Özel Hayat Hastanesi Müdürü Necmettin FIRAT, Lineer Metal A.Ş Finans ve Satın Alma müdürü Zeynel TOKGÖZ katılım sağladılar.

"3. Kariyer Günleri" etkinliğinin 2. Gününe; Siirt Belediye İtfaiye Müdürü Misbah YILMAZ, Vakıf Katılım Müdür Yardımcısı Eşref BİLGİÇ, Cedid Derneği Başkanı Serdar ÖZYEŞİL, Türk Telekom Siirt İl Müdürü Okay VURAL katılım sağladılar.

Kendilerine ayrılan oturumlarda öğrencilerle bir araya gelerek öğrencilere yönelik konuşmalar gerçekleştirdikten sonra öğrencilerden gelen soruları cevapladılar.

Konuklar samimi bir ortamda gerçekleştirdikleri ve öğrencilere bilgi ve tecrübelerini aktardıkları söyleşilerin ardından Kurtalan Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Fatih ÇIĞ konuklarına teşekkür ederek günün anısına plaket takdiminde bulundu. Programın sonunda okulun mezun olan  öğrenciler deneyimlerini öğrencilere aktardılar.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN