Kentin en önemli gününde 14 vekilden sadece biri katıldı

Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yıl dönümü dolayısıyla kentte çeşitli kutlama programları düzenlendi. Programlara Gaziantep'teki 14 vekilden sadece İYİ Parti Milletvekili Mehmet Mustafa Gürban'ın katılması dikkatlerden kaçmadı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yıl dönümü dolayısıyla kentte çeşitli kutlama programları düzenlendi. Programlara Gaziantep’teki 14 vekilden sadece İYİ Parti Milletvekili Mehmet Mustafa Gürban’ın katılması dikkatlerden kaçmadı.

25 Aralık Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yıl dönümü dolayısıyla kentte çeşitli programlar düzenlendi. 15 Temmuz Demokrasi Meydanında Atatürk Anıtına çelenk bırakılması saygı duruşu ve İstiklal marşıyla başlayan program daha sonra Yeşil su meydanındaki şehitler anıtına çiçek bırakılmasıyla devam etti.

14 vekilin çıktığı şehirde kutlamalara tek vekil katıldı

Gaziantep’in en önemli gününde yapılan programlara ise milletvekili olarak sadece İYİ Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Mustafa Gürban’ın katılması ise dikkatlerden kaçmadı. Programa, Gaziantep Valisi Kemal Çeber, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İYİ Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Mustafa Gürban, Garnizon Komutanı Halil Şen, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, MHP eski Milletvekili Muhittin Taşdoğan, CHP İl Başkanı Reis Reisoğlu, Gaziler, Askeri Erkan, STK Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Öte yandan, Gaziantep’in diğer milletvekillerinin TBMM’de bütçe görüşmelerinde olduğu için programlara katılmadığı öğrenildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN