Karmen Halı Carpet And Flooring Expo fuarının gözdesi oldu

Gaziantep'in önde gelen firmalarından birisi olan Karmen Halı, 5-8 Aralık 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenen Carpet And Flooring Expo fuarında yurtiçi ve yurtdışı ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Gaziantep’in önde gelen firmalarından birisi olan Karmen Halı, 5-8 Aralık 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenen Carpet And Flooring Expo fuarında yurtiçi ve yurtdışı ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

5-8 Aralık 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenen Carpet And Flooring Expo fuarında başarılı firma Karmen Halı yenilikleri ile yine gözde oldu.

Türkiye’de ilk kez düzenlenen fuarın en öne çıkan firmalarından olmayı başaran Karmen Halı, hem iç piyasa hem de ihracattaki payını her geçen gün arttırarak halı sektöründeki başarılı yolculuğunu emin adımlarla ilerletmeye devam ediyor.

Yeni marka Saten Tekstil müşterileri ile buluştu

Türkiye’de ilk kez düzenlenen, CFE 2023 Carpet and Flooring Expo Fuarında büyük ilgi gören Karmen Halı’nın yeni markası Saten Tekstili’de müşterileri ile buluşturdu. Fuarda, Karmen Halı ve Saten Tekstil’in 2024 Ürün Koleksiyonuna yoğun ilgi gösterildi.

“Bu ilgi bizi çok mutlu etti”

Karmen Halı Yönetim Kurulu üyesi Duhan Orhun Dörterler, fuarın ilk gününden itibaren stantlarına yoğun ziyaretçi ilgisi olmasının kendilerini çok mutlu ettiğini ve Karmen Halı ve Saten Tekstil olarak AR-GE çalışmaları, yeni kalite ve desenleri ile sektöre yön vermeye, bir dünya markası olmak için çalışmalara hızla devam edeceklerini belirtti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN