İl Güvenlik ve Asayiş Toplantısı, Vali Kızılkaya Başkanlığında Gerçekleştirildi

Vatandaşların huzur ve güven ortamında hayatlarını sürdürmelerini sağlamak adına il genelinde alınan güvenlik tedbirlerinin değerlendirildiği 'İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı', Vali Dr. Kemal Kızılkaya başkanlığında gerçekleştirildi

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Toplantıda; İlimizin genel güvenlik ve asayişi, yükseköğrenimde sorunsuz bir eğitim-öğretim yılı geçirilmesi için alınan tedbirler, Üniversite yurtlarının güvenliği, öğrencilerin barınma ve yurt ihtiyacı için yapılan çalışmalar ile yurtlarının ulaşım konuları ele alındı.
Siirt’in güvenli ve huzurlu bir şehir olduğunu ifade eden Vali Kızılkaya, öğrencilerin barınma, ulaşım ve güvenlik gibi konularda herhangi bir sorun yaşamamaları için tedbirlerin alındığını belirterek, öğrencilerimizin güvenli bir ortamda eğitimlerini sürdürebilmeleri için çalışmaların devam edeceğini belitti.
Vali Kızılkaya, yeni akademik yılda tüm öğrencilere ve akademisyenlere de başarılar diledi.
Valilikte düzenlenen toplantıya, Vali Yardımcısı Fatih Kurt, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Emrullah Büyük, İl Emniyet Müdürü Hakan Yıldırımoğlu, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Şındak ve ilgili kurumların yöneticileri katıldı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN