Haftalık burç yorumları (8-14 Nisan 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk'ten 8-14 Nisan 2024 haftası Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Yahya Kara

Sevgili astroloji severler yeni bir haftadan hepinize merhabalar, bu hafta astrolojik açıdan çok önemli gökyüzü olayları mevcut. Büyük Amerikan tutulması pazartesi akşamı İstanbul saati ile 21:17’de gerçekleşiyor. Güneş tutulmalarının enerjisi zaman geçtikçe daha hissedilir hale gelir. Tutulma ile beraber baş ağrısı, sinir sıkışmaları, ayak sakatlanmaları, dolaşım sorunları meydana gelebilir.

Bu hafta hayatınızda önemli yenilikler olacaktır. Uzun zamandır size zarar verdiğini düşündüğünüz konularda yeni bir düzen arayışına gidebilirsiniz. Bu bir haftalık süreç hayatınızda neler yapacağınıza, eskinin harmanlanması ve yeninin oluşumu ile ilgili bir süreç yaşanacak. Tutulma Koç burcunun 19 derecesinde gerçekleşiyor, bu derece liderlerin, girişimcilerin ön plana çıkacağı süreçleri yaşatacak. Bireysel olarak hayatımızda hangi alanlarda yenilik istiyorsak gerçekleştirme gücümüz olacak.  

Koç Burcu: Sevgili Koç, bu hafta güneş tutulmasının etkisiyle girişimci yönünüz aktif olacak. Özellikle 6-13 Nisan doğumlu Koçlar için hayatlarında büyük yeniliklerin yaşanacağı bir süreç başlıyor. Bunlar kariyer ve kişisel hayatınızdaki başarılı etkileri barındırıyor. Sağlık konularına dikkat etmelisiniz. Hastaneler ile ilgili süreç mayıs ayına kadar sizi etkileyebilir. İmaj değişiklikleri, yeni kararlar, yeni iş konusunda heyecanınız yüksek olacak. 

Boğa Burcu: Sevgili Boğa, bu hafta sağlık kontrolleri, kendi iç dünyanızla ilgili hesaplaşmalar gündeminizde olabilir. Haftanın ilk günlerinde içinizde büyüttüğünüz duygu ve düşünceleri hafta ortasından itibaren hayatınızdaki kişiler ile paylaşmaya başlayacaksınız. Kendi hayatınızla ilgili güvensiz hissettiğiniz ama harekete geçmek durumunda olacağınız yeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bazen güvenli alanlardan uzaklaşmak, hayatın içine karışmak, risk almak hayatı tamamen değiştirebilir. Bu hafta risk olarak gördüğünüz şeyleri dikkatle incelemelisiniz. Mayıs ayına kadar karşınıza çıkacak fırsatlar hayatınızı değiştirecek nitelikte olacak.

İkizler Burcu: Sevgili İkizler, bu hafta sosyal çevrenizle ilgili büyük değişiklikler, işinizin görünür olması ile ilgili konular gündeminizde olacak. Yeni bir arkadaş ortamı edinebilir, yeni insanlar ile tanışabilirsiniz. Çok fazla sosyallik ve dışa dönük bir etki alacaksınız. Hayata dair yapmak istediklerinizi arkadaşlarınız, yakınlarınızla paylaşabilirsiniz. Hafta ortasından sonra anlaşmalar, sözleşmeler gündeminizde olacaktır. Merkürün retro hareketini unutmadan harekete geçmelisiniz. Eskiyi düzenlemeden veya bitirmeden yeniliklere koşmak pek uygun olmayabilir. 

Yengeç Burcu: Sevgili Yengeç, bu hafta kariyer hayatınızla ilgili önemli kararlar almak isteyeceksiniz. Tatil nedeniyle belki de işten uzaklaşmak aslında neler yapmak istediğiniz konusunda yeni kararlar almanıza yardım edebilir. Hem işiniz hem de kaderinizin değiştiği bir süreç başlıyor. Etkilerini 4 yıl boyunca hissedeceksiniz. Ancak karşınıza çıkan fırsatları doğru değerlendirmeniz sonucunda liderlik pozisyonunda daha da fazla güçleneceksiniz. Bu hafta sosyalleşmek ve diğer insanlar ile fikir alışverişinde bulunacaksınız. Bir sonraki hafta başlarken hayatınızla ilgili önemli kararlar vermeniz gerekebilir. 

Aslan Burcu: Sevgili Aslan, bu hafta tutulmanın etkisiyle beraber seyahat ve eğitim konuları hayatınızda aktif olmaya başlayacak. Hayatınızda önemli denge değişiklikleri meydana gelecek. Yapacağınız seyahatler, yeni kültürleri görmek hayata dair bakış açınızı değiştirecek. Yaptığınız işe son derece katkıda bulunacak bu seyahat ve eğitimler önümüzdeki 4 yıllık süreçte başarılı sonuçlar elde edeceğiniz gösteriyor.  

Başak Burcu: Sevgili Başak, bu hafta tutulmanın da etkisiyle borç almak ve borç verme konuları gündeminizde olacak. Hayatınızla ilgili yapacağınız yatırımlar, harcamalar ile daha fazla ilgilenmeye başlayacaksınız. Herhangi bir borçlanma söz konusu ise önümüzdeki 4 yıllık süreçte ödeme ile ilgili konular gündeminizde olacak. Bazı ortaklıklar ve birliktelikler sona erebilir, yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Kariyeriniz için hem kriz hem de fırsat olabilecek etkile

Terazi Burcu: Sevgili Terazi, bu hafta tutulmanın etkisi ile ortaklıklar ve partnerinizle ilgili konularda daha fazla enerji harcamaya başlayacaksınız. Özellikle çalışma alanlarınızla ilgili süreçler daha fazla gündeminizde olacak. Eskiden çalıştığınız insanlar ile tekrar irtibat kurabilirsiniz. Eşiniz ve ortaklarınızla ilgili süreç önümüzdeki 4 yılın ana konuları olacak. Tutulma anındaki gezegen yerleşimleri eşinizin, ortağınızın sağlık konularıyla ilgili süreçleri işaret ediyor. 

Akrep Burcu: Sevgili Akrep, bu hafta tutulmanın etkisiyle sağlık konuları daha fazla gündeminizde olabilir. Çalışma hayatınız ve günlük yaşamınızla ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Günlük rutinlerinize yenilikler eklenebilir. Çalışma ortamınıza yeni insanlar katılabilir. Kariyeriniz için bu dönemde hayatınıza girecek insanlar önemli bir rol oynayacak. Hizmet aldığınız insanlar veya hizmet verdiğiniz insanlar ile ilgili değişimler söz konusu olacak.

Yay Burcu: Sevgili Yay, bu hafta tutulmanın etkisiyle çocuklar ve aşk hayatınız hareketleniyor. Üretken olacağınız ve duygularınızı daha fazla ortaya koyacağınız bir süreçtesiniz. Aileniz ve sevdiğiniz insanlar, beraber çalışacağınız insanlar, ortaklarınızla bir araya gelebilir yeni hobileriniz ve hayatınızla ilgili ortak paylaşımlar oluşturabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Sevgili Oğlak, bu hafta aile için konular daha fazla gündeminizde olacak. Ev düzeninizi oluşturmak, aileniz ve akrabalarınızla bir araya gelmek ve uzunca bir süre onlardan ayrılmak istemeyeceksiniz. Uzun süredir eviniz ve yaşam alanlarınızla ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Trafik ve iletişim kazalarına dikkat etmelisiniz. 

Kova Burcu: Sevgili Kova, bu hafta iletişim, ulaşım, kısa seyahatler konusu gündeminizde olacak. Yakın akrabalarınız ile bir araya gelebilir, uzun süredir görmediğiniz insanlar ile görüşebilirsiniz. İletişim konusunda atacağınız adımlar, başlangıçlar yanlış anlaşılabilir. Yolculuklar sırasında kazalara karşı dikkat etmelisiniz. Araçlar konusunda maddi hasarlı kazalar veya araç arızalanmaları yaşanabilir. 

Balık Burcu: Sevgili Balık, bu hafta tutulmanın etkisiyle finansal konularda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Özellikle önümüzdeki 4 yıllık süreçte bu başlatacağınız iş ve finansal yatırımların sonuçlarını almaya başlayacaksınız. Adım atmaktan korkmayıp, yatırım araçları ile ilgili konularda eski yaptığınız hataları gündeme getirmemelisiniz. Kendi değerinizi ve üretkenliğinizi daha fazla ön planda tutabilirsiniz. Insanların size olan yaklaşımları pozitif anlamda değişecektir. Sevildiğinizi ve desteklendiğinizi görmek motivasyonunuzu daha da yükseltecektir.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN