Gençlerin hayalleri yine suya düştü! Üniversite öğrencilerine vergisiz cep telefonu ve bilgisayar kampanyasının ayrıntıları belli oldu

Gençlere bir defaya mahsus vergisiz telefon ve bilgisayarın ayrıntıları belli oldu. Gençlerin hayalleri yine suya düştü.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’nda oldukça önemli açıklamalarda bulunmuştu. Seçim sürecinde ve sonrasında atılacak adımlara ilişkin bilgilendirmeler yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan üniversite öğrencilerine vergi istisnalı cep telefonu ve bilgisayar satışı ile ilgili müjdeyi de vermişti. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan seçim öncesi açıklamasında “Yükseköğrenimdeki gençlerimize bir defaya mahsus olmak üzere cep telefonu ve bilgisayar ediniminde vergi muafiyeti sağlayacağız, ayrıca aylık 10 GB ücretsiz internet vereceğiz.” ifadelerine yer vermişti. Bu kapsamda yükseköğretimde öğrenimine devam eden ve başlayacak olan öğrencilerin bir defaya mahsus olmak üzere vergisiz cep telefonu ve bilgisayar satın alabilecekleri belirtilmişti.

Gençlere bir defaya mahsus vergisiz telefon ve bilgisayarın ayrıntıları belli oldu.

İşte detaylar

Öğrenciler, sadece ya telefon ya da bilgisayar alabilecekler. Sadece Türkiye’de üretilen ya da montajlanan telefon ve bilgisayar alabilecekler.

Gençlerin hayalleri yine suya düştü! Üniversite öğrencilerine vergisiz cep telefonu ve bilgisayar kampanyasının ayrıntıları belli oldu

Şimdi akıllardaki soru hangi telefon ve bilgisayarlar?

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN