Gaziantepliler 2024'e Şirehan'de girecek

2024'e sayılı günler kala tarihi Şirehan Otel'de yeni yıl hazırlıkları tamamlandı. Zengin menüsünün yanı ısıra ünlü sanatçılar Özge ve Sercan Budak'ın sahne alacağı Şirehan Otel'de konuklar için birçok sürpriz de hazırlandığı ifade edildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

2024’e sayılı günler kala tarihi Şirehan Otel’de yeni yıl hazırlıkları tamamlandı. Zengin menüsünün yanı ısıra ünlü sanatçılar Özge ve Sercan Budak’ın sahne alacağı Şirehan Otel’de konuklar için birçok sürpriz de hazırlandığı ifade edildi.

Tarihi dokusunu konfor ve eşsiz lezzetleri ile birleştiren Şirehan Otel, yılbaşı gecesi için tüm hazırlıklarını tamamladı. Tarihi dokusunu konfor ve eşsiz lezzetleri ile birleştiren Şirehan Otel, yılbaşı gecesi için tüm hazırlıklarını tamamladı. 2024’ü konukları ile beraber büyük sürprizlerle ve harika bir eğlence programı ile karşılayacak olan Şirehan Otel’de ünlü sanatçılar Özge ve Sercan Budak sahne alacak.

Şirehan Otel, yeni yıla sevdikleri ile huzur ve eğlence dolu bir mekanda girmek isteyenler için zengin bir program hazırladı. Buram buram tarih kokan bir yapıya sahip olan Şirehan’da yılbaşı gecesinde sanatçılar Sercan Budak ve Özge sahne alacak. Türkiye’nin en büyük kervansaray oteli olan Şirehan Otel’de yeni yıla girecek olanları, başta Gaziantep mutfağı olmak üzere, farklı mutfaklardan oluşan zengin bir menü bekliyor. 2024’e Şirehan Otelde girmek isteyenler +90 (342) 221 00 11 numaralı telefonlardan rezervasyonlarını yaptırabilecekler.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN