Fatih Portakal açıkladı: Yerel seçimlerde, bu illerde sürpriz sonuçlar olacak!

Yerel seçimlere sayılı günler kala, Türkiye'nin dört bir yanındaki siyasi atmosfer giderek ısınıyor. Tecrübeli gazeteci Fatih Portakal, özellikle İstanbul ve Ankara başta olmak üzere, seçim sonuçlarının sürprizlere gebe olduğunu dile getirdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Gazeteci Fatih Portakal, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara'daki adaylar arasındaki yarışı yakından değerlendirdi. Portakal, İstanbul'da mevcut başkan İmamoğlu'nun, psikolojik üstünlüğü elinde bulundurduğunu ve Ankara'da ise Mansur Yavaş'ın rakibi Turgut Altınok'a karşı açık ara önde olduğu "farkla kazanacağı" yönünde söylentiler olduğunu belirtti.

Fatih Portakal, seçim gecesinin sürpriz sonuçlara sahne olabileceğini söyleyerek, el değiştirmesi muhtemel illeri tek tek sıraladı. Bursa, Manisa, Balıkesir, Edirne, Antalya ve Hatay'ın yanı sıra, Kastamonu, Niğde ve Uşak'ta da beklenmedik sonuçların çıkabileceğini öne sürdü. Portakal, çoklu adayların bulunduğu yerlerde seçim sonuçlarının daha da şaşırtıcı olabileceğini ifade etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN