Kaçakçılık Haberleri

Kaçakçılık Haberleri

Gaziantep'te silah kaçakçılığı operasyonu: 3 gözaltı

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı, yurt genelindeki kaçakçılıkla mücadele kapsamında Nurdağı ilçesinde bir iş yerine baskın düzenledi. Operasyonda ruhsatsız silah ve mühimmat ele geçirildi. İş yeri sahibi ve 2 kişi gözaltına alındı.

Batman'da kaçakçılık operasyonu: 9 gözaltı

Batman'da kaçakçılık ile mücadele dahilinde düzenlenen operasyonlarda çeşitli ürün ve miktarda gümrük kaçağı ürün ele geçirilirken, operasyonda 9 kişi gözaltına alındı.

Jandarmadan uyuşturucu ve KOM olayında 460 gözaltı

Gaziantep'te son 1 ay içerisinde kaçakçılık olayları ve uyuşturucuyla mücadele çerçevesinde çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirilirken, toplam 460 şüpheli yakalandı.

Gaziantep'te mercek operasyonunda 4 şahıs yakalandı

Gaziantep'te jandarma ekiplerinin kaçakçılıkla mücadeleye yönelik mercek operasyonunda 4 şüpheli şahıs yakalandı. Operasyon sonucunda çok sayıda tüfek ve fişek ele geçirildi.

Diyarbakır'da asayiş ve kaçakçılık operasyonu: 9 tutuklama

Diyarbakır'da ocak ayında 101 operasyonda çok sayıda ürün ele geçirilerek işlem yapılan 119 şüpheliden 9'u tutuklandı.

Batman'da eş zamanlı kaçakçılık operasyonu: 13 gözaltı

Batman'da polis ekiplerinin kaçakçılık olaylarının önlenmesine yönelik düzenlediği eş zamanlı operasyonlarda 13 şüpheli gözaltına alındı.

Çobanlar Çetesinin firari üyesi kargo aracında yakalandı

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı, uyuşturucu ve kaçakçılık suçunu örgütlü olarak işleyen Çobanlar Çetesinin firari üyesi H.U.'yu, 28 Ocak 2024'te Araban ilçesinde bir kargo firmasına ait araçta yakaladı.

Jandarmadan 660 bin TL değerinde kaçak sigara operasyonu: 20 şahıs yakalandı

Gaziantep'te jandarma ekipleri tarafından kaçakçılıkla mücadeleye yönelik yapılan operasyonda 660 bin değerinde kaçak sigara ele geçirilirdi. Operasyonda 20 şüpheli gözaltına alındı.

Jandarmadan kaçakçılara mercek operasyonu

Gaziantep'te jandarma ekipleri tarafından kaçakçılıkla mücadeleye yönelik 2 işyeri ve ikamette eş zamanlı yapılan operasyonda 1 şüpheli yakalandı.

Batman'da silah kaçakçılığı operasyonu: 3 tutuklama

Batman İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce düzenlenen operasyonlarda çok sayıda silah ele geçirilirken, gözaltına alınan 3 şüpheli tutuklandı.

Gaziantep'te 11 adet kaçak tabanca ele geçirildi: 2 şahıs tutuklandı

Gaziantep'te 2 araç ve 2 adrese yönelik kaçakçılık operasyonunda 11 adet tabanca ile kaçak sigara, çay, alkol ve kulaklık ele geçirildi. Operasyon sonucunda yakalanan 2 şüpheli şahıs tutuklandı.

Gaziantep'te 303 şüpheliye kaçakçılıktan işlem yapıldı

Gaziantep'te Aralık ayında yapılan kaçakçılık operasyonlarında çok sayıda kaçak malzeme ele geçirilirken 303 şüpheli şahıs hakkında yasal işlem yapıldı.

Batman'da kaçakçılık operasyonları: 18 gözaltı

Batman'da düzenlenen kaçakçılık operasyonlarında 18 kişi gözaltına alındı.

Diyarbakır'da 30 milyon TL'lik şüpheli hesap polisi harekete geçirdi: 10 gözaltı

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yürütülen 8 aylık çalışmada, 30 milyon TL'lik şüpheli hesap hareketliliğinde 10 şüpheli gözaltına alındı.

Gaziantep'te 330 bin TL'lik kaçak sigara operasyonu

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı, kaçakçılıkla mücadele kapsamında yaptığı operasyonda, Şehitkamil ve Nurdağı ilçelerinde iki şüphelinin işyeri ve aracında piyasa değeri 330 bin TL olan kaçak sigara ve tütün malzemeleri ele geçirdi.

Siirt'te Kaçak Sigara Operasyonu: 5 Şüpheli Gözaltına Alındı

Siirt-Eruh karayolunda gerçekleştirilen operasyonda durdurulan bir araçta yapılan aramada 2070 adet (207 karton) kaçak sigara ele geçirildi.

Diyarbakır'da 9 ton kubar esrar ele geçirildi: 18 tutuklama

Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğünce, 2023 yılında aralık ayı boyunca 82 operasyonda 9 ton 414 kilo kubar esrar, çok sayıda kaçak malzeme ele geçirildi. İşlem yapılan 127 şüpheliden 18'i tutuklandı.

Jandarmadan kaçakçılık ve uyuşturucu operasyonu: 22 tutuklama

Gaziantep'te jandarma ekiplerinin Aralık ayında kaçakçılık ve uyuşturucu olaylarına yönelik operasyonlarında 766 şüpheli gözaltına alınırken 22 şahıs tutuklandı. Yapılan aramalarda ise çeşitli miktarlarda uyuşturucu madde ile çok sayıda kaçak malzeme ele geçirildi.

Batman'da kaçakçılık operasyonu: 9 gözaltı

Batman'da düzenlenen kaçakçılık operasyonunda 9 kişi gözaltına alındı.

Gaziantep'te silah kaçakçılığı operasyonunda 9 kişi yakalandı

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından kaçakçılıkla mücadeleye yönelik düzenlenen 9 ayrı şüphelinin adresinde yapılan aramada 18 ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

Siirt’te kaçakçılık operasyonu! On binlerce makaron ve sigara filtresi ele geçirildi

Siirt İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekiplerinin şüphe üzerine arama yaptıkları araçta 115 bin adet boş makaron ve 60 Bin adet sigara filtresi ele geçirildi. Olayla ilgili bir şüpheli gözaltına alındı.

Batman'da kaçakçılık operasyonları: 14 gözaltı

Batman'da düzenlenen eş zamanlı kaçakçılık operasyonlarında 14 şüpheli gözaltına alındı.

Kaçakçılık operasyonu: 1 milyon litre kaçak akaryakıt yakalandı

Bakan Yerlikaya, akaryakıt kaçakçılığına yönelik 46 ilde düzenlenen operasyonlarda 1 milyon litre kaçak akaryakıta el konduğunu duyurdu.

Siirt'te 450 bin TL Değerinde Kaçak Telefon Ele Geçirildi!

Siirt’te polis ekiplerinin düzenlediği kaçakçılık operasyonunda piyasa değeri 450 bin TL değerinde 36 adet gümrük kaçağı telefon ele geçirilirken, olayla ilgili bir şüpheli gözaltına alındı.

4'ü polis, 15 gözaltı: Suça karışanların parmak izini silmişler

İstanbul'da göçmen kaçakçılığı yapanlara yönelik operasyonda dördü polis, üçü nüfus ve vergi müdürlüğü çalışanı olmak üzere 15 kişi gözaltına alındı. Zanlıların, suça karışanların parmak izini de sildiği öne sürüldü.

Kurtalan'da 4 işyeri ve 2 araçta yapılan aramada çok sayıda gümrük kaçağı telefon ele geçirildi

Siirt Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün yaptığı yazılı açıklamayla çok sayıda gümrük kaçağı teknolojik ürüne el koyduğunu açıkladı.

Siirt'te Silah ve Mühimmat Kaçakçılığı Yapan 1 Kişi Gözaltına Alındı

Batman'dan Bitlis'e silah ve mühimmat kaçakçılığı yapan bir kişi Baykan İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince Veysel Karani Beldesinde yakalandı.

Siirt ve Edirne Emniyet Müdürlüğünden FETÖ'ye Ortak Operasyon: 8 Gözaltı

Siirt İl Emniyet Müdürlüğü ve Edirne İl Emniyet Müdürlüğü'nün düzenlediği ortak operasyonla 6 FETÖ/PDY mensubu ve 2 organizatör gözaltına alındı.

Diyarbakır’dan Siirt’e Gelen Tarihi Eser Kaçakçıları Yakayı Ele Verdi: Yüzlerce Tarihi Sikke Ele Geçirildi

Tarihi eser kaçakçılığı yapmak için Diyarbakır’dan Siirt’e gelen kaçakçılar yakayı ele verdi.

Siirt’te Eş Zamanlı Uyuşturucu Operasyonu 20 Gözaltı

Siirt İl Jandarma Komutanlığına bağlı Kaçakçılık ve Organize Şuçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Uyuşturucu Madde İmal veya Ticareti ve Kullanmak Amacıyla Uyuşturucu Madde Bulundurmak suçlarını karışan 20 şüpheliye yönelik Siirt Cumhuriyet Başsavcılığının açtığı soruşturma neticesinde 62 kolluk görevlisinin katılımı ile operasyon düzenlendi.