Erdoğan Haberleri

Erdoğan Haberleri

Evlilik kredisine Adıyaman'da yoğun talep

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın evlenecek gençlere yönelik faizsiz kredi desteğini açıklamasının ardından Adıyaman'da yoğun talep oluştu.

Diyarbakır'da TOKİ şanslıları kura çekiminde ekrana odaklandı

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'nın katıldığı Deprem Konutları Kura ve Anahtar Teslim Töreninde hak sahipleri ekran kilitlendi. Evine kavuşanın kimisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a dua etti, kimisi de birkaç gün sonra evine taşınacağını söyledi.

Adıyamanlı depremzede ilk aile evine yerleşti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 8 Şubat tarihinde kuraları çekilen kalıcı deprem konutlarına Adıyamanlı depremzedeler yerleşmeye başladı.

Erdoğan, emekliye bayram ikramiyesini açıkladı: 3 bin TL

Erdoğan, Ramazan Bayramında emeklilere verilecek ikramiyelerde 'bütçeyi tekrar zorlama pahasına' düzenlemeye gidileceğini ve emeklilere 3 bin TL bayram ikramiyesi verileceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Yardımcı Yılmaz: 'Diyarbakır bugün, son 40 yılda hiç olmadığı kadar huzur ve emniyet içinde'

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, 'Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan'ın teröre ve terörü besleyen odaklara karşı kararlı duruşu sayesinde Diyarbakır bugün, son 40 yılda hiç olmadığı kadar huzur ve emniyet içinde' dedi.

Sumudica'dan sürpriz vatandaşlık ve isim açıklaması

Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Marius Sumudica, şartların uyması halinde Türk vatandaşı olmak istediğini açıkladı. Sumudica, Türkçe isim kullanıp kullanmayacağı sorularına ise, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başkanımız Memik Yılmaz'ın ismini birleştirerek Tayyip Memik ismini kullanabilirim dedi.

Ücretsiz doğal gaz kullanımı sona eriyor! Faturalarda artış yaşanacak

Ücretsiz doğal gaz kullanımı sona eriyor! Türkiye genelinde doğal gaz faturalarına ek ücret uygulaması Mart ayında başlayacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasına göre, kış aylarında indirimli doğalgaz kullanımı sona erecek, bu da faturalara yansıyacak.

Ücretsiz doğal gaz kullanımı sona eriyor! Faturalarda artış yaşanacak

Ücretsiz doğal gaz kullanımı sona eriyor! Türkiye genelinde doğal gaz faturalarına ek ücret uygulaması Mart ayında başlayacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasına göre, kış aylarında indirimli doğalgaz kullanımı sona erecek, bu

12 yıl sonra ilk ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyarette bulunmak üzere Birleşik Arap Emirlikleri'nden, Mısır'ın başkenti Kahire'ye geçti.

Yılmaz Erdoğan'ın 31'lik sevgilisi ortaya çıktı! Tam 25 yaş küçük

Yılmaz Erdoğan'ın 31 yaşındaki, kendinden 25 yaş küçük sevgilisi ortaya çıktı. Peki, İnci Taneleri'nin Azem'i Erdoğan'ın genç sevgilisi kim?

Şahinbey Millet Camii ilk Cuma namazında doldu taştı

Geçtiğimiz günler içerisinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan Şahinbey Millet Cami ve Külliyesi'nde ilk Cuma Namazı heyecanı yaşandı. Cuma Namazını kılan vatandaşlar Şahinbey Millet Cami ve Külliyesi'ne akın etti.

Adıyaman'daki tarihi köprü depremlere meydan okuyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Adıyaman'ın Kahta ilçesinden Sincik ilçesine giderken ilgiyle izlediği ve 7 büyüklüğündeki depremlerde zarar görmeyen tarihi Cendere Köprüsü ve muhteşem manzarası dron ile görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Adıyaman'ı Acıyaman'a çeviren depremin izlerini teker teker siliyoruz'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adıyaman'ı Acıyaman'a çeviren depremlerin izlerini teker teker siliyoruz. Yaşadığımız deprem yıkım ağır, ülkemizin geçtiği yollar çetin, mücadelemiz büyüktür. Bu yolda en büyük gücümüz sizlerle aramızdaki birlik. beraberlik ve kardeşliktir dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: '31 Mart seçimini de başarıyla tamamladıktan sonra 4 sene icraat dönemi olacak'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçen sene Kahta'ya verdiği miting sözünü yerine getirerek Kahta'da vatandaşlarla buluştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözünü tuttuğunu belirterek, 'Babalar sözünü tutar' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Şahinbey Belediyesi'nin hizmetlerine övgü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa'da katıldığı deprem konutları teslim töreninde Şahinbey Belediyesi tarafından yaptırılan Şahinbey Millet Camii ve Külliyesi'nden övgüyle bahsetti.

AYM Başkanı Arslan: AYM kararlarına uyulmamasının hiçbir anayasal ve yasal temeli yoktur

Anayasa Mahkemesi'nin yeni üyesi Yılmaz Akçil'in yemin töreni Yüce Divan Salonu'nda yapıldı. Milletvekilliği düşürülen Can Atalay krizinde Yargıtay ile karşı karşıya gelen Anayasa Mahkemesi'nin Başkanı Zühtü Arslan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da salonda yer aldığı törende "AYM'nin kararlarını ve yorumlarını beğenmeyebilir, katılmayabiliriz. Ancak bir hukuk devletinde bu kararlara katılmasanız bile uyulması anayasal bir zorunluluktur" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Belediyecilikte AK Parti ve Cumhur İttifakı'yla yarışabilecek hiçbir babayiğit yoktur'

AK Parti Adıyaman aday tanıtım toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart'ta seçim beyannamemizi hayata geçireceğiz. Belediyecilik konusunda AK Parti ve Cumhur İttifakı'yla yarışabilecek hiçbir babayiğit yoktur dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bay Kemal'e ilk hançeri vuranlar Meclise taşıdığı uyanıklar oldu'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bay Kemal'e ilk hançeri vuranlar toplam oyları yüzde 1'i dahi bulmadığı halde sırtında Meclise taşıdığı uyanıklar oldu dedi.

Cumhurbaşkanının ziyaret edeceği Adıyaman'da yoğun sis

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gün içerisinde ziyaret edeceği Adıyaman'ı sis etkisi altına aldı.

Bulucu, Cumhurbaşkanının Adıyaman programını açıkladı

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Bulucu, 8 Şubat Perşembe Günü Adıyaman'ı ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yapacağı ziyaretlerle ilişkin açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şahinbey Millet Camii'nin açılışına katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep'te Şahinbey Millet Camii'nin açılışına katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, camilerin rollerine dar açıdan yaklaşmak yerine daha geniş açıdan bakmakta fayda gördüğünü, çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutmanın yolunun camilere alışmasını sağlamak olduğunu vurguladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açılışını yaptığı hastanede tedavi gören çocukları ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açılışını yaptığı Gaziantep Şehir Hastanesi'nde tedavi gören çocukları ziyaret ederek oyuncak hediye etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İslahiye'de yapımı tamamlanan kalıcı konutların dağıtım törenine telekonferansla katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İslahiye deprem konutlarının teslim töreninde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, en son hak sahibi vatandaş evine yerleşinceye kadar durup dinlenmeyeceklerini ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaralı teknisyeni ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kaza kırıma uğrayan helikopterde yaralanan teknisyen Emrah Yıldız'ı tedavi gördüğü Gaziantep Şehir Hastanesinde ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Deprem şehirlerimizi tamamen ayağa kaldırana kadar dinlenmeyeceğiz'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep Şehir Hastanesinin açılışında konuştu. Erdoğan, helikopter kazasında şehit olan iki polise rahmet dilediği konuşmasında, depremin yaralarını sarma sözünü hızla yerine getirdiklerini, deprem şehirlerini tamamen ayağa kaldırana kadar dinlenmeyeceklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gaziantep'te

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli açılış ve törenlere katılmak üzere Gaziantep'e geldi.

Bölgenin önemli aşiret lideri 22 yılda 5 parti değiştirdi, 3'üncü kez AK Partiye geçti!

Türkiye’de, Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP eski lideri Kılıçdaroğlu ve HDP eski eş başkanı Demirtaş’ın parti rozeti taktığı tek adamın yine parti değiştirdiğini biliyor musunuz?

Baykan Doğalgaza Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile Baykan da başlatılan doğalgaz çalışmalarının tamamlanması sonrasında Baykan İlçe Merkezinde AKSA GAZ şirketi tarafından meskenlere gaz bağlantısı yapılarak vatandaşlar doğalgaz

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! İşte 8 başlıkta AK Parti'nin seçim beyannamesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Kongre Merkezi'nde yapılan programda seçim beyannamesini açıkladı. Ana teması "Gerçek belediyecilik" olan beyannamede, "AK Parti Yerel Yönetim Vizyonu, Katılımcılık, Şeffaflık ve Hesap Verebilirlik, Dirençli Şehirler, Türkiye Yüzyılı'nda Şehir ve Çevre, Toplumsal Refah Öncelikli Şehir Ekonomileri, Huzurlu ve toplumsal yapı için Duyarlı Sosyal Belediyecilik, Kültür Üreten Şehirler, Hizmet ve Eser Belediyeciliği" şeklinde 8 başlık var.

Alman medyası: Erdoğan'a yakın isimlerin kurduğu DAVA Partisi, 5 milyon seçmen potansiyeline sahip

Bild Gazetesi, Almanya'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yakın isimler tarafından kurulan DAVA Partisi'nin, 5 milyon seçmen potansiyeline sahip olduğunu yazdı. Gazete ayrıca DAVA'yı "AK Parti'nin Almanya şubesi" olarak nitelendirdi.