Ak Parti Haberleri

Ak Parti Haberleri

Siirt Milletvekili Mervan Gül Mazbatasını Aldı

28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nde AK Parti'den milletvekili seçilen Mervan Gül, mazbatasını aldı.

AK Parti Siirt İl Başkanı Ekrem Olğaç, Vatandaşları Ev ve İş Yerlerinde Ziyaret Ederek Erdoğan'a Destek İstiyor

AK Parti Siirt İl Başkanı Ekrem Olğaç, 28 Mayıs 2. Tur seçimi kapsamında vatandaşları ev ve iş yerlerinde ziyaret ederek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek talebinde bulunuyor.

Fevzi Sevgili, FETÖ’cülerin Kendisini 5 Yıl Boyunca Takip Ettiğini ve Dinlediğini Açıkladı

İçişleri Bakan Danışmanlığından istifa ederek Siirt milletvekili adayı olan Fevzi Sevgili, yaptığı açıklamada, 2010-2015 yılları arasında FETÖ’cüler tarafından dinlendiğini açıkladı.

HÜDA-PAR'lı milletvekili yemin metnini yanlış bulduğunu söyledi

Batman’da AK Parti listesinden milletvekili seçilen Hür Deva Partisi (HÜDA-PAR) Sözcüsü Serkan Ramanlı, Kendisine yöneltilen, “Yemin metnini okuyacak mısınız” sorusuna "Yemin metni zaten okunur. Orada bir ayrım yok. Ama şunu sorsanız, ben şöyle yanıt veririm. O yemin metni doğru bir metin mi? Bana göre değil" dedi.

Özdağ'dan Sinan Oğan'a bomba gönderme: Biz cehennemin kapılarını kapatmaya hala çalışıyoruz

2. turda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı mı yoksa Kılıçdaroğlu'nu mu destekleyeceği merak konusu olan Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ kararını açıklayacağı toplantıyı yarına ertelerken, Sinan Oğan'ın ilk tur öncesi "Cehennemin kapılarını kapatacağız" sözlerine de gönderme yaptı. Özdağ, "Biz Sinan Bey ile yola çıkarken cehennemin kapılarını kapatmak için yola çıktık. Biz cehennemin kapılarını kapatmaya hala çalışıyoruz" diye konuştu.

Cumhur İttifakına Desteğini Açıklayan Sinan Oğan'ın Erdoğan Arşivi!

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, ATA İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı olarak yarışan Sinan Oğan; Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turunda, Cumhur İttifakı'nın adayı AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek vereceğini açıkladı...

AK Parti Milletvekili Gül ve Başkan Olgaç, STK'larla Bir Araya Gel

AK Parti Siirt İl Başkanı Av. Ekrem Olgaç, AK Parti Milletvekili Mervan Gül ile birlikte İlimizde bulunan Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundular.

Fevzi Sevgili’den İddialı Açıklamalar: ''İl Başkanıyken Oğlumu Kaçırdılar, YSP’nin Adaylarını Kandil Atıyor''

Siirt’te 28’inci Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde AK Parti’nin 2. sıra adayı Fevzi Sevgili, Artı Siirt canlı yayın konuğu oldu.

Savcı Sayan kalp krizi geçirdi

AK Parti'nin meşhur isimlerinden Savcı Sayan, cumhurbaşkanı seçiminin ikinci turu için yapılan çalışmalar sırasında kalp krizi geçirdi

Siirt Milletvekili Mervan Gül, “Hemşehrilerim Başladıkları Bir İşi Yarım Bırakmazlar”

AK Parti Milletvekili Mervan Gül, 28 Mayıs'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçiminde Siirtli hemşehrilerimizin başladıkları işi yarım bırakmayacaklarına ve bu turda Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a büyük ölçüde destek vererek onun bir kez daha bu önemli görevi yürütmesine katkı sağlayacaklarına inandığını söyledi.

AK Parti Siirt Milletvekili Adayı Fevzi Sevgili; HDP Kürtlerin Temsilcisi Değil

AK Parti Siirt Milletvekili Adayı Fevzi Sevgili, HDP’nin Kürtlerin temsilcisi olmadığını söyledi. Fevzi Sevgili, Ankara Kulisi TV’de katıldığı yayında, 14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu.

Neçirvan Barzani, Erdoğan'ı arayarak tebrik etti

Neçirvan Barzani, Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı AK Parti'nin 14 Mayıs seçimlerinde elde ettiği başarıdan ötürü tebrik etti.

AK Parti'den HÜDAPAR'a Ziyaret!

AK Parti 28. dönem Siirt Milletvekili Mervan Gül, AK Parti Siirt İl Başkanı Ekrem Olğaç, AK PArti 28. Dönem Milletvekili Adayları Fevzi Sevgili ve Lokman Özcan, HÜDAPAR Siirt İl Başkanlığını ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Ekrem Olğaç'tan Siirt Halkına Teşekkür 

AK Parti Siirt İl Başkanı Ekrem Olğaç, 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıkan Siirt halkına teşekkür etti.

AK Parti Siirt Milletvekilliğine Seçilen Mervan Gül'den İlk Açıklama

Siirt’te, 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde AK Parti’den birinci sıradan Millevekilliğine seçilen Mervan Gül’den ilk açıklama geldi.

AK Parti yeni döneme hazırlanıyor! İşte Kabine'de yer alacağı iddia edilen isimler

Cumhurbaşkanı adaylarının seçilme yeterliliğini elde edememesi nedeniyle cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tura kalırken, "Erdoğan'ın zafer kazanacağı" düşüncesinin hakim olduğu AK Parti içerisinde Kabine'de yer alacak isimler tartışılmaya başlandı. Süleyman Soylu ve Mevlüt Çavuşoğlu'nun parlamentodan bakan olarak atanabileceği, Adalet Bakanlığı içinse eski Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un isimlerinin geçtiği öne sürüldü.

Alparslan Türkeş'in iki çocuğu da farklı partilerden Meclis'e girdi

Kesin olmayan seçim sonuçlarına göre Milliyetçi Hareket Partisi’nin kurucusu ve ilk genel başkanı Alparslan Türkeş’in iki çocuğu Meclis'e girdi. Tuğrul Türkeş AK Parti'den, kardeşi Ayyüce Türkeş ise İYİ Parti'den seçilerek milletvekili oldu.

AK Parti'nin vekil çıkaramadığı iki kent

AK Parti'nin ülke genelinde vekil çıkaramadığı iki il, Hakkari ve Dersim oldu.

Siirt'te Milletvekilliği Seçim Sonucu: Yeşil Sol Parti:2 , AK Parti: 1

Merakla beklenen 28. Dönem Milletvekili Seçimleri sonuçlandı. YSK'nın kesin açıklanmayan sonuçlarına göre Siirt'te milletvekili dağılımı belli belli oldu.

Seçim günü kahreden olay! Sandık başında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti

Rize’nin Pazar ilçesinde seçim günü acı bir olay yaşandı. Sandık görevlisi olarak çalışan Şeref Kurt, görevi başındayken kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Trabzon’un Akçaabat ilçesinde de 75 yaşındaki Aysel Ulusoy oy kullanırken geçirdiği kalp krizi sonrasında hayatını kaybetti. İşte detaylar...

AK Parti Siirt Milletvekili Adayı Mervan Gül Oyunu Kullandı

AK Parti Siirt Milletvekili adayı Mervan Gül Şehit Öğretmen Mehmet Kapusuz İlkokulu'nda oyunu kullandı.

AK Parti'nin Kurtalan Mitingine Yoğun İlgi

AK Parti'nin Kurtalan mitingine yüzlerce vatandaş katıldı.

Siirt'te Seçim Ne Durumda? Siirt Halkı Milletvekili Adaylarının Siirtli, Türk, Kürt Ya Da Arap Olmasına Dikkat Edecek mi?

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel seçimine saatler kaldı. Siirt'te AK Parti, Yeşil Sol Parti, CHP, MHP'den vekil adayları ve bağımsız adaylar seçileceklerine kesin gözle bakıyor. Siirt halkının ise milletvekili adaylarında aradığı özelliklerin neler olduğu merak konusu hâline geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisini taklit eden Muhammed Nur Nahya'ya gülmedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın taklidini yaparak adını duyuran fenomen Muhammed Nur Nahya, bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeydi. Burada Cumhurbaşkanı Erdoğan ile buluşan Muhammed Nur Nahya'nın yaptığı taklitlere AK Parti liderinin kayıtsız kaldığı görüldü.

AK Parti Siirt Milletvekili Adayı Mervan Gül Siirt Barosunu Ziyaret Etti

AK Parti 28. Dönem Siirt Milletvekili Adayı Mervan Gül, Siirt Barosunu ziyaret etti.

Yurt dışı oyları bu odada tutuluyor! 5 temsilci bir araya gelmeden kapı açılamıyor

Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için yurt dışı temsilciliklerinde kullanılan ve uçakla Ankara'ya getirilen oylar, ATO Congresium'da 5 kilidi bulunan bir odada sıkı güvenlik önlemleriyle korunuyor. Kilitlerden birinin anahtarı YSK Yurt Dışı İlçe Seçim Kurulu Başkanında, diğer kilit anahtarları da AK Parti, CHP, İYİ Parti ve MHP'nin yer aldığı 4 siyasi partinin temsilcisinde bulunuyor. Bu 5 temsilci bir araya gelmeden odanın kapısı açılamıyor.

Büro-İş Sendikası, HÜDA PAR'ın kapatılması için Yargıtay'a başvurdu

Büro-İş Sendikası, seçime AK Parti listelerinden girme kararı alan HÜDA PAR'a kapatılma davası açılması istemiyle Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurdu. Dilekçede, HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu'nun "Hizbullah bana göre bir terör örgütü değil", "Türk Bayrağı bana problemli geliyor" açıklamalarına da yer verildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Demiröz ve Nihat Özdemir Kurtalan'ı Ziyaret Etti 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, TFF eski başkanı Nihat Özdemir Siirt'in Kurtalan ilçesini ziyaret etti. 

Eski Başbakan Binali Yıldırım Siirt'te Açıklamalarda Bulundu! 'Erdoğan'a Sahip Çıkma Zamanı'

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, "Malum seçim günleri yaklaştı, 5 gün sonra sandığa gideceğiz ve inşallah Türkiye yüz yılının kadrolarını yeniden belirleyeceğiz. dedi.

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım Siirt'e geliyor

AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım bugün saat 17:00'da Siirt’e gelecek.