Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz Diyarbakır Tanıtım Günleri'ni ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İstanbul Atatürk Havalimanı etkinlik alanında düzenlenen ve kentin kültürü, gastronomisi ile doğal güzelliklerinin tanıtıldığı Diyarbakır Tanıtım Günleri'ni ziyaret etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İstanbul Atatürk Havalimanı etkinlik alanında düzenlenen ve kentin kültürü, gastronomisi ile doğal güzelliklerinin tanıtıldığı Diyarbakır Tanıtım Günleri’ni ziyaret etti.

Diyarbakır Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve Diyarbakır Tanıtma Kültür ve Yardımlaşma Vakfı (DİTAV) iş birliğiyle İstanbul’da düzenlenen Diyarbakır Tanıtım Günleri devam ediyor. Şehrin kültürel kıyafetlerinden lezzetlerine, halk oyunlarından el sanatlarına kadar her konuda bilgilendirmelerin yapıldığı stantları gezen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz’a yöresel ikramlarda bulunuldu.

Yılmaz’a, Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali İhsan Su, Genel Sekreter Abdullah Çiftçi ile Diyarbakır Tanıtma Kültür ve Yardımlaşma Vakfı İstanbul Başkanı Aydoğan Ahıakın da eşlik etti.

Ziyaretçilerin keyifle vakit geçirdiği fuar, 17 Aralık’a kadar devam edecek.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN