Batman'da Ekremoğulları ve Dereveri aşireti AK Parti'ye destek kararı aldı

Güneydoğunun en kalabalık aşiretlerinden olan Dereveri aşireti ve Ekremoğulları Şirketi Yönetim Kurulu ile tüm üyeleri, 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti Batman Belediye Başkan Adayı Adil Sebati Ceylan'ı destekleyeceklerini açıkladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Güneydoğunun en kalabalık aşiretlerinden olan Dereveri aşireti ve Ekremoğulları Şirketi Yönetim Kurulu ile tüm üyeleri, 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti Batman Belediye Başkan Adayı Adil Sebati Ceylan’ı destekleyeceklerini açıkladı.

Batman’da Dereveri aşireti dernek başkanı Esat Ekremoğlu öncülüğünde bir araya gelen aşiretin kanaat önderleri ve Ekremoğulları Şirketi yönetimi ile yüzlerce çalışanı, yapılan istişarelerin ardından 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’ye katılma ve Belediye Başkan Adayı Adil Sebati Ceylan’ı destekleme kararı aldı. Yapılan toplantının ardından İHA muhabirine konuşan Dereveri aşireti dernek başkanı ve Ekremoğulları Yönetim Kurulu Başkanı Esat Ekremoğlu, “Belediye başkan adayımız bizleri ziyaret ederek onurlandırdılar. Biz de Cumhurbaşkanlığımızın önderliğinde 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti Belediye Başkan Adayı Adil Sebati Ceylan’ı destekleyeceğiz. Burada toplu bir şekilde akrabalarımızla, dostlarımızla, arkadaşlarımızla, şirket gruplarımızla söz veriyoruz, bundan sonra AK Parti Belediye Başkan adayıyla toplu bir şekilde seçime gideceğiz ve başarılı olacağız. Allah muvaffak etsin ve başarılar diliyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN