Aziz Yıldırım, Trabzon'a vali atandı! İsim benzerliği sosyal medyada gündem oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile 57 ilin valisi değiştirildi. Vali Aziz Yıldırım, Trabzon'a atanması ve isminin eski Fenerbahçe başkanı ile aynı olması nedeniyle sosyal medyada çok konuşuldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile 57 ilin valisi değiştirildi. Vali Aziz Yıldırım'ın Trabzon'a atanması ve isminin eski Fenerbahçe başkanı ile aynı olması nedeniyle sosyal medyada gündem oldu.

SOSYAL MEDYA YIKILDI

Daha önce Tekirdağ Valiliği görevini yürüten Aziz Yıldırım, Trabzon'un yeni valisi oldu. Sosyal medyada valinin adının eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile aynı olması ve Trabzon'a atanması espri konusu oldu.

Aziz Yıldırım, Trabzon'a vali atandı! İsim benzerliği sosyal medyada gündem olduAziz Yıldırım, Trabzon'a vali atandı! İsim benzerliği sosyal medyada gündem olduAziz Yıldırım, Trabzon'a vali atandı! İsim benzerliği sosyal medyada gündem olduAziz Yıldırım, Trabzon'a vali atandı! İsim benzerliği sosyal medyada gündem olduAziz Yıldırım, Trabzon'a vali atandı! İsim benzerliği sosyal medyada gündem oldu

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN