ANKA'da yeni yıl kutlandı

Gaziantep Özel ANKA Hastanesi'nde yeni yıl kutlaması gerçekleştirildi. Hastane duvarlarının süslendiği etkinlikte 2024 yılının herkese sağlık, barış ve mutluluk getirmesi dileğinde bulunuldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Gaziantep Özel ANKA Hastanesi’nde yeni yıl kutlaması gerçekleştirildi. Hastane duvarlarının süslendiği etkinlikte 2024 yılının herkese sağlık, barış ve mutluluk getirmesi dileğinde bulunuldu.

Gaziantep Özel ANKA Hastanesi’nde yeni yıl kutlaması gerçekleştirildi. Hastane yöneticileri, hekim kadrosu ve tüm çalışanların katıldığı, yeni yıl kokteyli neşeli anlara sahne oldu.

Hastanede yöneticiler, hekimler ve personelin katılımı ile düzenlenen kutlamada konuşan ANKA Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Yaşar Ağdağ, “Sağlık, mutluluk ve sevgi dolu bir yılın kapısını aralamadan önce tüm çalışanlarımıza en içten dileklerimizi sunuyoruz. Birlikte geçirdiğimiz bu eğlenceli anlar, önümüzdeki yılın başlangıcını daha özel kılıyor. İnsanları sağlıklarına kavuşturmak için büyük özveri ile mücadele ediyoruz. Birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğimiz nice yıllar diliyorum. Biz, kalabalık bir aileyiz, Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Daha büyük başarılara hep birlikte imza atıp, güzel sonuçlarını hep birlikte kutlayacağız. Sağlık, huzur ve başarılarla dolu bir yıl diliyorum” dedi

Konuşmanın ardından hazırlanan pastayı kesen hastane yönetimi, hekim ve personeller hep bir ağızdan sağlık dolu bir yıl diledi. Kokteyl hastane yönetimi tarafından yılbaşı hediyelerinin dağıtılması ve balonların gökyüzüne uçurulması ile son buldu. Hastanede yatan hastaları ve yakınlarını da ziyaret ederek yeni yıllarını kutlayan hastane yönetimi, tüm hastalara acil şifalar diledi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN