AK Parti Siirt Kadın Kolları, 23 Nisan'ı Çocuklarla Pasta Keserek Kutladı 

AK Parti Siirt İl Kadın Kolları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle Şirvan'da çocuklarla bir araya geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

AK Parti Siirt İl Kadın Kolları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle Şirvan’da çocuklarla bir araya geldi. 

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Av. Betül Tuğba Mavi, Siirt’in  Şirvan ilçesine  Bağlı Taşlı Köyünde bulunan Şehit Mehmet Emin Carav İlk Okulunu ziyaret ederek çocuklarla birlikte pasta kesip 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramını kutlayarak öğrencilere çeşitli hediyeler dağıttı.

 AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Av. Betül Tuğba Mavi :" AK Parti Kadın Kolları olarak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın mutluluk ve heyecanını, Şirvan ilçemize bağlı Taşlı köyünde çocuklarımıza yönelik düzenlediğimiz programlarla yaşamak istedik. Çocuklarımızla zaman geçirmek, onlarla gülmek, sohbet etmek bizleri çok mutlu etti.

 Çocuklarımıza, gençlerimize inanıyoruz. Onların hayalleri, inanç ve cesaretleriyle Türkiye Cumhuriyeti' nin sonsuza dek yaşayacağını biliyoruz."dedi. AK Parti Kadın Kolları Başkanı Av. Betül Tuğba Mavi “sizler bizim geleceğimizsiniz geleceğimizi sağlam tutabilmek için sizlerin varlığınıza birliğinize ihtiyacımız var.” İfadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN