AK Parti Siirt İl Başkanı Özturan'dan Kurban Bayramı Mesajı

AK Parti Siirt İl Başkanı Av. Bahri Caner Özturan, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

AK Parti Siirt İl Başkanı Av. Bahri Caner Özturan, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Özturan, mesajında şu ifadelere yer verdi:"Millet olarak bir bayrama daha erişmenin sevinci ile karşıladığımız Kurban Bayramı'nın milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.

Bayramlar, millet olarak birliğimizin, beraberliğimizin, kardeşliğimizin pekiştiği, dargınların barıştığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının arttığı müstesna günlerdir. Her bayramda olduğu gibi bu bayramda da başta aile büyüklerimiz olmak üzere yetim ve kimsesizleri, ihtiyaç sahiplerini ziyaret edip onları sevindirelim.

Kurban Bayramı, özellikle kurban ibadetiyle paylaşma ve dayanışmanın zirveye çıktığı bereketli bir zamandır. İslam alemi olarak inancımızın güzellikleri ile huzur, bereket ve mutluluğu paylaşıp çoğaltacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle kurban ibadetimizin kabul olmasını diliyor, başta şehitlerimizin aileleri, gazilerimiz ve tüm sevenleri olmak üzere tüm Siirt halkının, ülkemizin ve İslam aleminin Kurban Bayramı'nın hayırlara vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum."

ARTI SİİRT

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN