Siirt Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencilerine Oryantasyon Programı Düzenlendi! Rektör Şındak, Öğrencilere Burs Verildiğini Açıkladı

Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat ŞINDAK ve üniversite üst yönetimi, 2023-2024 öğretim yılından itibaren eğitimlerine Siirt'te devam edecek olan Siirt Üniversitesi Tıp Fakültesi 4. Ve 5. Sınıf öğrencileri için düzenlenen oryantasyon programına katıldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gerçekleşen programa Siirt İl Sağlık Müdürü Dr. Emre ÖMÜR, Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Çağdaş KAYNAK, Tıp Fakültesi Eğitim Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Deniz BALSAK ve çok sayıda doktor ile 4. Sınıf öğrencileri katıldı. 

Program; Tıp Fakültesi Eğitim Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Deniz BALSAK’ın açılış konuşmasından sonra hastane Başhekimi Dr. Çağdaş KAYNAK ve İl sağlık Müdürü Dr. Emre ÖMÜR birer konuşma yaptılar. 

Rektör Prof. Dr. Nihat ŞINDAK konuşmalarında; 4. Sınıf öğrencilerinin bu yıl itibariyle bundan sonraki öğrenim süreçlerini Siirt’te geçireceğini söyledi. 

Tıp Fakültesi Morfoloji binasının yapımıyla tüm öğrencilerin eğitimlerini Siirt'te sürdüreceklerini belirten Şındak, ayrıca geçen yılki 4. sınıf öğrencilerinin tamamına Sancaklar Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından burs verildiğini, bu yılda 4. ve 5. Sınıf öğrencilerinin tamamına burs verileceğini belirten Şındak, Sancaklar Eğitim ve Kültür Vakfı başkanı Sayın Suat SANCAK’a teşekkürlerini iletti.

Program Tıp Fakültesi öğrencileri ve davetliler için verilen kokteyl ile sona erdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN