Yüzde Kaç Haberleri

Yüzde Kaç Haberleri

Altın Bu Haftanın Yükselişini Yaptı! Gram Altındaki Gidişat Şaşırttı! Uzmanlar Bile Hayret İçerisinde Kaldı!

Altın fiyat listesinde son gelişmeler paylaşıldı. Gram ve çeyrek altın uzmanların dikkatini çekti. Altın bu hafta yüzde kaç yükseldi? 22 Şubat 2023 tarihli altın fiyat listesi ve dahası haberimizde yerini aldı.

TÜİK'in rakamı emekliyi aç bırakır

Türkiye Emekliler Derneği Başkanı Ergün, TÜİK'in enflasyon rakamıyla zam yapılırsa emeklilerin yüzde 95'inin aç kalacağını söyledi

BİM’in ne kadar kâr ediyor! Kar oranı çok mu yüksek?

BİM İcra Kurulu Üyesi ve Operasyon Komitesi Başkanı Galip Aykaç, bu hafta yaptığı konuşmasında hükümetin zincir marketlere yüklenmesine sert sözlerle karşı çıktı.

Bakan Nebati Otomobilde ÖTV İndirimi Kararını Açıkladı

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, hükümetin faiz politikasına ilişkin, "Diğer ülkeler gibi faizleri artırsaydık büyümemiz duracak, istihdam azalacaktı. Bu ülkenin potansiyelini sınırlamayı istemedik" dedi. Bakan Nebati, otomobillerden alınan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) ile ilgili bir çalışma yapılmadığını söyledi.

Cumhurbaşkanlığı anketi: Hangi aday yüzde kaç oy alıyor?

BUPAR Araştırma'nın son anketinde, cumhurbaşkanı seçiminde Erdoğan'a karşı olası adayların oy potansiyeli ölçüldü. Ayrıca HDP'nin birinci parti olduğu illerdeki oy tercihi incelendi.

Son anket sonucu açıklandı! Bakın hangi parti yüzde kaç oy alıyor

Piar Araştırma son seçim anketinin sonuçlarını sosyal medyada yayınladı. "Bu pazar genel seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz" sorusuna katılımcılar yüzde 29,6 oranında CHP dedi. AK Partinin oy oranı ise yüzde 27,8 çıktı.

Son Seçim Anketi Yayınlandı! Bakın Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Parti Yüzde Kaç Oy Alıyor

Rusya-Ukrayna savaşında Türkiye'nin üstlendiği rol seçim anketlerine de yansıdı. AK Parti yeniden yükselişe geçerken, Cumhur İttifakı'nın diğer ortağı MHP'nin düşüşü ise hızlandı. AK Parti yüzde 35'e yaklaşırken, MHP'nin oy oranı yeni seçim barajı olan yüzde 7'nin bile altında, 5.4 olarak tespit edildi.

Seçim barajı yüzde 7'ye iniyor! Seçim kanunu teklifi, TBMM Anayasa Komisyonu'nda kabul edildi

Son dakika! Seçim barajının yüzde 10'dan 7'ye indirilmesini de içeren seçim kanunu teklifi, TBMM Anayasa Komisyonu'nda 17 saat süren mesainin ardından kabul edildi. AK Parti ve MHP'li üyelerin oyları ile kabul edilen teklifle, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne paralel olarak Seçim Kanunu'ndaki "Başbakan" ibareleri kanundan çıkartılıyor.

Yarın Seçim Olsa Hangi Parti Yüzde Kaç Olur İşte Cevabı...

2023 yılında yapılacak seçimler için geri sayım başladı.

Benzin ve motorine büyük zam yolda

Benzine 1 lira 61 kuruş motorine ise 1 lira 51 kuruş zam bekleniyor. Sektör kaynakları, zammın kurdaki dalgalanmadan kaynaklandığını belirtiyor.