Lpg Haberleri

Lpg Haberleri

Araç sahiplerinin dikkatine! Petrol fiyatları düşüyor: Akaryakıtta indirim bekleniyor

Brent petrol fiyatlarında gerileyiş sürüyor. 87 dolardan 81,43 dolara kadar düşen petrol fiyatları, benzin ve motorinde indirim beklentilerini oluşturdu. İstanbul ve Ankara'da benzin ve motorin fiyatları güncellendi.

Anne ve 5 Çocuğunun cenazeleri Siirt Eğitim ve Araştırma hastanesine getirildi

Siirt'in Kurtalan ilçesinde devrilen araçtaki LPG tankının patlaması sonucu aralarında çocuklarında bulunduğu 6 kişi hayatını kaybetti. Olayda hayatını kaybeden anne ve 5 çocuğunun cenazeleri Siirt Eğitim ve Araştırma hastanesi morguna getirildi.

Akaryakıta bir zam daha geldi! İşte Siirt'te 21 Ekim 2023 güncel akaryakıt fiyatları

Brent petrol ve dolar kurundaki artış İsrail-Hamas çatışmasıyla yükselmeye devam ediyor. Bu yükseliş ülkemizde akaryakıt fiyatlarına zam olarak yansıyor.

Mutfak tüpüne bir zam daha geldi: Ekim ayı fiyatları güncellendi

Tüp fiyatlarına bir zam daha geldi. Ekim ayı vatandaşı zorlamaya başladı. İşte tüp fiyatlarındaki son durum...

LPG'ye zam bekleniyor

3 Ekim Salı gününden itibaren geçerli olmak üzere LPG'ye 69 kuruşluk zam bekleniyor. Böylelikle LPG'nin litre fiyatı 16,23 liraya yükselecek.

Akaryakıta bu kez indirim geliyor! Benzinin litresi 36 lira seviyesine düşecek

Son dönemde zam üstüne zam gelen akaryakıta bu kez indirim geliyor. Benzin 27 Eylül Çarşamba gününden itibaren 1 lira 94 kuruş ucuzlayacak. İndirimin ardından benzinin litresi İstanbul'da 36 lira 66 kuruşa düşecek.

Bu karar araç sahiplerine kontak kapattırır! Akaryakıt fiyatlarına dev zam kapıya dayandı! Siirt'te akaryakıt fiyatları...

Rusya hükümetinin iç piyasadaki akaryakıt fiyatlarını dengelemek amacıyla akaryakıt ihracatını geçici olarak durdurma kararı, dünya genelindeki akaryakıt fiyatlarını etkilemeye başladı. Bu karar, dünya genelinde akaryakıt fiyatlarının yükselmesine neden olacak gibi görünüyor.

Akaryakıta bir zam daha! Oto gazın fiyatı 17 lirayı aşacak

Akaryakıta zam üstüne zam gelmeye devam ediyor. Bu gece yarısından itibaren oto gazın fiyatı 1 lira 31 kuruş artacak. Zammın ardından oto gazın litresi 17 lirayı aşacak.

Brent petrol son 10 ayın zirvesinde! Akaryakıta yeni zamlar yolda

Brent petrolün varil fiyatı, Suudi Arabistan ve Rusya'nın arz kesintilerine ekimde de devam edeceği endişeleriyle 88,92 dolara yükselerek geçen yıl kasım ayından bu yana en yüksek seviyeyi gördü. Bu gelişmenin önümüzdeki günlerde akaryakıta zam olarak yansıması bekleniyor.

Benzine indirim geliyor

31 Ağustos tarihinden itibaren geçerli olmak üzere benzine 97 kuruş indirim geliyor. Motorinde ise fiyat değişikliği beklenmiyor.

Artık almak çok zor: Mutfak tüplerine dev zam açıklandı... İşte yeni market fiyatları

Ülkemizde doğalgaz bağlamayan hanelerin hala kullanmakta olduğu mutfak tüplerine yeni bir zam duyuruldu, işte zam sonrası yeni fiyatlar.

Motorine zam geldi: LPG'ye de bekleniyor

Akaryakıt zamları durmadan devam ediyor. Motorine yapılan 1 lira 7 kuruşluk zam, pompa fiyatlarına yansıdı. LPG’ye ise 2 Ağustos Çarşamba günü 2 liralık zam gelmesi bekleniyor.

Motorine yine zam geliyor!

Akaryakıta arka arkaya büyük zamlar gelmeye devam ediyor.

Benzin ve motorinin ardından LPG'ye de zam yolda

Akaryakıt kalemlerine zamların ardı arkası kesilmiyor. Benzin ve motorine peş peşe yapılan zamlar, sürücüleri LPG'ye yönlendirdi. Ancak LPG'ye de zam geleceği öğrenildi.

Siirt'te bir akaryakıt istasyonunda yangın çıktı

Siirt'te bir akaryakıt istasyonunda bulunan elektrik panosunda çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.

Asgari ücretle hangi ülkede kaç litre benzin alınabiliyor?

Akaryakıta yapılan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) zammına tepkiler sürüyor. ÖTV zammıyla beraber İstanbul’da benzinin litresi 28 TL’den 34 TL’ye, motorinin litresi ise 26 TL’den 32 TL’ye yükseldi. Hazine ve Maliye Bakanlığı, zamla ilgili alım gücünü gözardı eden bir açıklama yaparak “Artışa rağmen ülkemiz halen benzinde de motorinde de Avrupa’da en ucuz 4. ülkesi konumundadır.” dedi. Artı Siirt Haber Ajansı Avrupa’da asgari ücretle hangi ülkede kaç litre benzin alınabildiğini araştırdı. İşte Türkiye’nin sıralamadaki yeri.

Akaryakıt zammı sonrası Erdoğan’ın 30 yıl önceki videosu gündem oldu: Saf olma, kendine gel

Hazine ve Maliye Bakanlığı, dev akaryakıt zammını Avrupa'daki benzin fiyatlarını karşılaştırarak savundu. 30 yıl önce benzer bir savunmayı yapanlara Erdoğan'ın verdiği yanıt gündem oldu.

Siirt'te Otobüs Fiyatlarını Yeni Zam Yolda! En Az Yüzde 20! İşte Beklenen Yeni Fiyatlar...

ÖTV'ye yapılan 6 Lira zamla birlikte benzin ve LPG fiyatları yükselince Siirt'te otobüs fiyatlarına da zam bekleniyor.

Akaryakıta ÖTV Zammı: Benzin ve LPG'ye Büyük Zam Geldi

Akaryakıt üzerinden alınan özel tüketim vergisi (ÖTV) tutarlarında artışa gidildi. ÖTV tutarları motorinde ve 95 oktan benzinde litre başına 5 lira, LPG'de ise 4 lira artırıldı. AK Parti MKYK üyesi Metin Külünk, akaryakıta yapılan ÖTV zammının 15 Temmuz gecesine denk getirilmesini eleştirerek, bu durumun kirli bir operasyona benzediğini belirtti.

Akaryakıta bir zam daha! Motorinin litre fiyatı benzine yaklaşıyor

KDV'nin yüzde 20'ye yükseltilmesinin ardından akaryakıta zam geldi. Son olarak 12 Temmuz Çarşamba günü gece yarısından itibaren motorinin litresi 1 lira 7 kuruş daha zamlanacak.

Akaryakıta 3’lü zam!

Benzin fiyatı, motorin fiyatları brent petrol ve döviz kurları ile birlikte hareket etmeye devam ederken, geçtiğimiz hafta KDV oranlarında yaşanan değişim akaryakıt pompa fiyatları için zamma neden oldu. KDV oranlarının artması ile hem benzin, hem mazot hem de otogaz fiyatları (LPG) bugün tabelada zamlı yandı. Peki benzin litre fiyatı ve motorin fiyatları bugün ne kadar, kaç TL? İşte 10 Temmuz 2023 il il güncel akaryakıt fiyatları…

Motorine zam, LPG'ye indirim geldi

Motorin fiyatlarına gece yarısı itibarıyla 87 kuruş zam gelirken, LPG'de 65 kuruş fiyat indirimi gerçekleşti.

Akaryakıtta zamlar peş peşe geliyor!

Son dakika haberi… Brent petrol fiyatı ve döviz kurlarındaki hareketlilik akaryakıt fiyatları üzerinde etkisini sürdürüyor. Haziran ayında hem motorin (mazot) hem de benzin için peş peşe zamlar yapılmıştı. Ancak son dakika bilgisine göre fiyatlar bu gece yarısı bir kez daha değişecek. Peki 5 Temmuz Çarşamba güncel akaryakıt fiyatları ne kadar? İşte İstanbul, Ankara, İzmir benzin-mazot fiyatı…

Bu Gece Yarısından İtibaren Benzine Dev Zam Geliyor!

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte benzine 2 lira 11 kuruş zam gelmesi bekleniyor. Zamla birlikte benzinin litresi İstanbul'da 26 lira 19 kuruş, Ankara'da 26 lira 64 kuruş ve İzmir'de ise 26 lira 66 kuruştan satılacak. Akaryakıt fiyatları, Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak hesaplanıyor. EPGİS ise fiyat değişimlerini dava süreci sonlanana kadar paylaşmayacağını açıkladı.

Motorine büyük zam geliyor

Döviz kuru ve petrol fiyatlarındaki artışlardan etkilenen motorin fiyatlarına salı gününden geçerli olmak üzere zam yapılacağı belirtildi.DUVAR - Brent petrol ve döviz kurundaki dalgalanma nedeniyle akaryakıt fiyatları da yükselmeye devam ediyor. Brent petrolün varil fiyatı da haftanın son işlem gününde 76,31 Dolar'dan işlem görmüştü.

Akaryakıtta indirim sevinci kısa sürecek! Motorin ve benzine zam geliyor

Akaryakıt kalemlerinden benzine beklenen indirim gece yarısı pompaya yansıdı. Benzinin litre fiyatına 1.06 lira indirim geldi. Motorinin litre fiyatına ise hafta içi indirim gelmiş ve 18 TL'nin altına düşmüştü. Akaryakıt fiyatlarında sevinç kısa sürdü. Motorin ve benzine büyük zam bekleniyor.

LPG'de 2 lira 12 kuruşluk indirim

LPG'nin litre fiyatında 2 lira 12 kuruşluk bir indirim bekleniyor. Yeni fiyatlar bu geceden itibaren geçerli olacak.

LPG'ye zam geliyor

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalganlanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Bugün akaryakıt litre fiyatlarında indirim ya da zam var mı? 2 Şubat 2023 benzin motorin (mazot) fiyatları ne kadar, güncel akaryakıt fiyatları kaç TL? Benzin litre fiyatı ve motorin litre fiyatı kaç para, dizel yakıt ne kadar oldu?

Doğal gaz ve elektrik cezalarına yüzde 122 zam

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunca (EPDK) doğal gaz, petrol, sıvılaştırılmış petrol gazları (LPG) ve elektrik piyasalarında gelecek yıl uygulanacak idari para cezaları, yılbaşından geçerli olmak üzere yeniden değerleme oranında (yüzde 122,93) artırıldı.

LPG'li araç sahipleri dikkat!

Kış mevsimine girdiğimiz şu günlerde hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte özellikle LPG’li araç sahipleri, araçlarda oluşabilecek yüksek maliyetli arızalara karşı uyarıldı.