Indirim Haberleri

Indirim Haberleri

Motorin fiyatları için bir yıl sonra ilk kez!

Mazot ve benzin fiyatı başta olmak üzere akaryakıt fiyatları araç sahiplerinin yakın takibinde bulunuyor. Bu hafta petrolde yaşanan sert düşüşün etkisi ile motorin fiyatları için indirim gelmişti. Ancak akaryakıt bayilerinde tabelalar bugün bir kez daha değişti. Böylece motorin litre fiyatları 1 yıl sonra ilk kez 20 TL’nin altına geriledi.

Bu gece yarısından itibaren motorine 1 lira 34 kuruş indirim gelmesi bekleniyor

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalgalanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Bu gece yarısından itibaren motorine 1 lira 34 kuruş indirim gelmesi beklenirken, fiyat düşüşüyle birlikte motorinin litre fiyatı İstanbul'da 19 lira 57 kuruştan satılacak.

Akaryakıt fiyatları yeniden değişiyor! Araç sahipleri dikkat, indirim geliyor

Güncel akaryakıt fiyatları ile benzin ve motorin fiyatları araç sahipleri tarafından her sabah takip edilirken, edinilen bilgiye göre fiyatlar yeniden değişiyor. Motorine yarından itibaren geçerli olmak üzere 71 kuruş indirim bekleniyor. Benzinde herhangi bir değişiklik beklenmiyor.

Tarım Kredi Kooperatif Market yeni indirimli ürünler! 1-14 Mart güncel liste (Tavuk, bakliyat, tereyağı ve ayçiçek yağı...)

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kar amaçlı kurulmadığını söyleyerek indirim talimatı verdiği Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, 1-14 Mart tarihlerine özel yeni indirimli ürünler listesini resmi internet sitesi üzerinden duyurdu

Doğalgazda mart tarifesi belirlendi: Konutta fiyat değişmedi

BOTAŞ, doğalgazda mart ayına ilişkin tarife tablosunu yayımladı. Tabloya göre, doğalgazda martta geçerli olacak mesken abonelerinin tarifesi sabit kalırken, sanayi aboneleri ve elektrik üretim amaçlı tarifede indirim yapıldı.

Netflix 30'dan fazla ülkede indirime gitti

Netflix, 30'dan fazla ülkede abonelik ücretlerinde indirim yaptı. İndirim yapılan ülkeler arasında Türkiye ise yer almadı.

Motorine yarın indirim bekleniyor

Motorine, bu gece yarısından geçerli 63 kuruşluk indirim bekleniyor.

Benzine 48 kuruş indirim geliyor

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalgalanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Geçen hafta gelen zamların ardından bu kez de 23 Şubat'tan itibaren benzine 48 kuruş indirim gelmesi bekleniyor.

Gelir İdaresi, Deprem Bağışlarında Vergi İndiriminin Nasıl Olacağını Açıkladı

Gelir İdaresi Başkanlığı, "Deprem bağışları vergiden düşülecek" haberleri sonrası deprem nedeniyle toplanan yardımların vergiden nasıl düşüleceği hakkında detaylı açıklamada bulundu. Yapılan açıklamada bağış tutarının vergiden değil, vergi matrahından düşeceği belirtildi. Peki bu ne demek?

LPG'ye zam geliyor

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalganlanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Bugün akaryakıt litre fiyatlarında indirim ya da zam var mı? 2 Şubat 2023 benzin motorin (mazot) fiyatları ne kadar, güncel akaryakıt fiyatları kaç TL? Benzin litre fiyatı ve motorin litre fiyatı kaç para, dizel yakıt ne kadar oldu?

Motorine ikinci indirim haberi geldi!

Rusya-Ukrayna arasındaki savaş hız kesmeden devam ederken, brent petrol fiyatlarında dalgalanma da sürüyor. Tüm bunların sonucu olarak benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Bugün itibarıyla pompaya yansıyan 1 lira 2 kuruşluk indirimin ardından motorine 3 Şubat Cuma günü gece yarısından sonra 65 kuruşluk bir indirim daha yolda. Cumartesi günü geçerli olacak indirimle birlikte İstanbul'da motorinin litre fiyatı 21 lira 85 kuruştan satılacak.

Araç sürücüleri dikkat motorine indirim geliyor

Rusya-Ukrayna arasındaki devam eden savaş brent petrol fiyatlarında dalgalanmaya sebep olurken, benzin ve motorin fiyatlarında da zam ve indirim haberleri art arda geliyor. Bu gece yarısından itibaren motorine 1 lira 2 kuruş indirim gelmesi beklenirken, fiyat düşüşüyle birlikte İstanbul'da motorinin litre fiyatı 22 lira 19 kuruştan satılacak.

Bakan Fatih Dönmez: Elektrik ve doğal gaza mart ayında indirim olabilir

Son dakika! Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Dünyadaki fiyat oynaklığı azalmaya başladıkça bunları indirim olarak vatandaşlarımıza da yansıtacağız. Fiyatlardaki düşüş seyrederse elektrik ve doğal gaza mart ayı içerisinde bir indirim olabilir" dedi.

Kolon kanserinin ilk belirtisi böyle ortaya çıkıyor

Kolon kanseri, kalın bağırsakta başlayan bir kanser türüdür. Kolon, sindirim sisteminin son kısmıdır. Bu kanser genel olarak genç ve yaşlıları etkiler, ancak her yaşta gözlemlenir. Genel olarak kolonun içinde oluşan polip adı verilen küçük, kanserli olmayan (iyi huylu) hücre kümeleri olarak başlar. Zamanla bu poliplerden bazıları kolon kanserine dönüşebilir. Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Oğuzhan Karatepe konu hakkında bilgiler verdi.

Sanayide kullanılan doğalgaza indirim

BOTAŞ, sanayi kuruluşları tarafından kullanılan doğalgazın toptan satış fiyatına yüzde 13,30 ile yüzde 17,22 oranlarında indirim yapıldığını duyurdu..

EPDK Başkanı açıkladı: Elektrikte indirim bekliyoruz

EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, "Sanayi kuruluşlarında elektriğin bedelinin şubattan itibaren yüzde 12 düzeyinde düşmesini bekliyoruz" dedi.

Benzin ve motorine zam sonrası indirim! Akaryakıt fiyatlarının değişim hızına yetişilmiyor!

Akaryakıt fiyatları başta benzin ve motorin olmak üzere son dakika gelişmeleri ile araç sahipleri tarafından yakından takip ediliyor. Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanma, dünya genelinde motorin fiyatları ve benzin fiyatı üzerinde inişli çıkışlı bir etkiye sebep oluyor. Pompa fiyatları sorgulanırken, dün benzine gelen zammın ardından motorin litre fiyatı için de zam yapıldı. Yarın ise çifte indirim geliyor. Peki, bugün benzin fiyatı ve motorin fiyatı ne kaç TL? İşte son durum…

Benzin ve motorinde, indirim bekleniyor

Benzin ve motorinde, 60'ar kuruşluk indirim bekleniyor.

Benzinin ardından bir zam da motorine!

Rusya-Ukrayna savaşı, brent petrol fiyatlarında dalgalanmaya sebep olurken, benzin ve motorin fiyatlarında indirim ve zam haberleri birbiri ardına geliyor. Dün gelen 1 lira 25 kuruşluk zam pompaya yansırken, 26 Ocak Perşembe gününden itibaren motorinde de 83 kuruş fiyat artışı bekleniyor. Zamdan sonra İstanbul'da motorinin litre fiyatı 24 lira 2 kuruştan hizmete sunulacak.

Diyarbakır’da gece yarısı ’ucuzluk’ izdihamı! Polis elektriği kesti

Diyarbakır’da, aşılışa özel indirim yapan bir çeyiz mağazasının önünde toplananlar, ucuz ürün alabilmek için izdiham oluşturdu. Polis, kalabalığı elektriği kestirerek dağıttı.

3 yaşındaki kızını döverek öldüren anneye müebbet hapis cezası

Ankara'da kızı Elif Lülecioğlu'nu (3) terlikle döverek öldürdüğü suçlamasıyla tutuklu yargılanan Şerife Lülecioğlu, (36) takdiri indirim uygulanarak müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Parliament, Muratti, Lark sigara fiyatlarına indirim! İşte yeni fiyatlar

2023'ün ilk günlerinde art arda gelen zamlarla yaklaşık 4 lira fiyat artışının yaşandığı sigarada bir gruba daha 1 TL'lik indirim geldi. BAT ve JTI'nin ardından PM grubu da bugün bazı sigaralarının fiyatlarını 1 TL geri çekti. İndirimle birlikte grubun en ucuz sigarası 32 TL, en pahalı sigarası ise 38 TL'den satılacak.

Tarım Kredi Marketleri Ocak ayı indirimli ürün listesi

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri'nde Ocak ayına özel güncel indirimli ürünler listesi yayınlandı.

Şehirler arası otobüs bilet fiyatlarına bu yıl zam yapılmayacak

TOFED Genel Başkanı Birol Özcan, şehirlerarası otobüs bilet fiyatlarına bu yıl zam yapılmayacağını açıkladı. Özcan ayrıca mazotta ÖTV indirimi beklentilerinin olduğunu aktardı.

Bir sigara grubundan sigaraya indirim! Özgür Aybaş açıkladı

Bir sigara grubu, bazı sigaralarda 1 liralık indirime gitti. Özgür Aybaş açıkladı.

Bu gece yarısından itibaren benzine zam gelmesi bekleniyor

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalgalanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Bu gece yarısından itibaren benzine 80 kuruş zam gelmesi beklenirken, fiyat artışıyla birlikte İstanbul'da benzinin litre fiyatı 19 lira 70 kuruşa yükselecek.

Murat Market Fiyatları İndirip Ocak Ayı Sonuna Kadar Fiyatları Sabitledi

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin iş dünyasına "fiyat sabitleme ve indirim" çağrısının ardından Murat Market ocak ayı boyunca binlerce ürünün fiyatını sabitlediğini duyurdu.

2023 yılında akaryakıt fiyatları ilk kez değişti! Benzine indirim

2023 yılında akaryakıt fiyatlarında ilk değişiklik gerçekleşti. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 63 kuruş indirim geldi. Fiyat değişikliğinin ardından benzinin litresi İstanbul'da 18 lira seviyelerine geriledi.

TOKİ vade artış oranında yüzde 50 indirim yapıldı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Kurum, "Memur maaş artışı yüzde 30 ama biz TOKİ vade artış oranını yüzde 15.40'ta tuttuk, yani artış oranında yüzde 50 indirim yaptık." açıklamasını yaptı.

Benzinde 63 kuruş indirim bekleniyor

Benzinde bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 63 kuruş indirim bekleniyor.