Fiyatları Haberleri

Fiyatları Haberleri

Altın ve Para Piyasaları uzmanı açıklamalarını yaptı! Altın fiyatlarında beklentiler neler?

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş altın fiyatlarıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Memiş yapmış olduğu açıklamalarda tüm dikkatleri üzerine çekerken, yatırımın altına yapacak kişiler için önemli tavsiyeler de bulundu...

ALTIN FİYATLARI BELLİ OLDU! Altın fiyatlarında büyük deprem! İşte gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatlarındaki son durum özellikle yatırım yapacak vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Haftanın ilk iş günü için 25 Eylül altın fiyatları belli oldu! İşte detaylar

İnternette satılan düşük fiyatlı zeytinyağı için uyarı yapıldı

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, internetten satılan bazı zeytinyağlarının fiyatlarının düşük olmasının akıllara taklit ve tağşişi getirdiğini belirtti. Bayraktar, "Tüketicilerimiz yağlarını güvenilir satış yerlerinden ve markalardan almalıdır." uyarısı yaptı.

Market raflarında fiyatı 120 liraya kadar çıktı!

Artan enflasyon ve dolar kuruyla birlikte girdi maliyetlerin yükselmesi yumurta fiyatlarını da vurdu. 30'lu yumurtanın market raflarında fiyatı 120 liraya kadar çıkarken, yumurtanın fiyatı bir yılda ikiye katlandı.

Siirt'te Et Fiyatlarına Gelen Zam Lokanta Fiyatlarını da Etkiledi! İşte Fiyatlar…

Siirt'te et fiyatlarına gelen zam sonrası lokantada yemek ücretlerine de zam geldi.

Bu karar araç sahiplerine kontak kapattırır! Akaryakıt fiyatlarına dev zam kapıya dayandı! Siirt'te akaryakıt fiyatları...

Rusya hükümetinin iç piyasadaki akaryakıt fiyatlarını dengelemek amacıyla akaryakıt ihracatını geçici olarak durdurma kararı, dünya genelindeki akaryakıt fiyatlarını etkilemeye başladı. Bu karar, dünya genelinde akaryakıt fiyatlarının yükselmesine neden olacak gibi görünüyor.

Altın fiyatları bugün ne kadar? Gram altın, çeyrek altın kaç TL? 21 Eylül 2023

Altının ons fiyatı, 21 Eylül 2023 Perşembe günü 1.926 dolardan işlem görürken kapalı çarşı fiyatları, altın piyasasında en düşük “gram” 1.676 TL, en yüksek “cumhuriyet altını” 11.285 TL.

Konutta fahiş fiyatlara neşter vuruluyor: Hem satılık hem de kiralık yüzde 40 düşecek

Konut fiyatlarında hükümetin attığı adımlarla köpük giderek sönüyor. Hazine arazilerinin imara açılmasıyla, hem kiralık hem de satılık konut fiyatlarında yüzde 40'tan fazla düşüş bekleniyor.

TCDD'den Tren Biletlerine Dev Zam! Kurtalan'dan Batman'a Trenle Gitmek Dolmuştan Daha Pahalı Oldu!

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD), tren bileti fiyatlarına zam yaptı. Bu kapsamda Kurtalan'dan Batman'a trenle gitmenin maliyeti 70 TL olurken, Kurtalan'dan ankara'ya gitmenin maliyeti ise 385 TL oldu.

Yakıt fiyatları dün gece itibariyle rekor kırdı! İllere göre akaryakıt fiyatları açıklandı: Büyük zam yapıldı

Arabası olanlar için çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda akaryakıt fiyatlarının güncellendiği belirtilerek son fiyatlar da arabası olanlarla paylaşıldı.

Finans analisti İslam Memiş, gram altının 2500 TL zirvesi için net bir tarih verdi! Bugün elimde para olsa...

Finans analisti İslam Memiş, gram altının 2500 TL zirvesi için net bir tarih verdi. Bu beklentisini “Bugün elimde param olsa...” şeklinde ifade etti.

iPhone 15'in Türkiye Tamir Ücretleri Belli Oldu

Apple, iPhone 15'in Türkiye servis ücretlerini açıkladı. İşte yeni iPhone ailesinin tamir fiyatları...

Siirt'te Şehiriçi Minibüs Fiyatlarına Dev Zam! İşte Şehirci ve Üniversite Minibüs Ücretleri...

Siirt'te şehir içi ve üniversite minibüs fiyatlarına zam geliyor.

Apple, iPhone 15 İçin Kaç TL Vergi Ödeyeceğimizi Açıkladı

Apple'ın tanıttığı yeni iPhone 15 serisi, özellikleri kadar Türkiye fiyatlarıyla da konuşuluyor. Peki bu telefonun fiyatının yüzde kaçı vergi olarak ödeniyor, gelin bakalım.

Benzinin litre fiyatına dev zam geldi! İşte Siirt ve ilçelerinde akaryakıt fiyatları...

Motorine gelen 2 lira 3 kuruşluk zammın ardından bu kez de benzine zam geldi. Bu gece yarısından itibaren benzinin litresine 1 lira 65 kuruş zam geldi. Zammın ardından benzinin litresi 39 lirayı aştı.

Siirt'te Ekmeğe ve Birçok Ürüne Zam Kapıda!

Akaryakıt fiyatlarına gelen zamlarla birlikte Siirt'te dışarıdan getirilen un maliyetinin artması nedeniyle ekmek fiyatlarında artış bekleniyor.

Altın fiyatları ne kadar? Gram altın, çeyrek altın kaç TL? 13 Eylül 2023

Haftanın üçüncü günü olan 13 Eylül 2023 Çarşamba gününde altın piyasası ons altın ve döviz kuruna bağlı olarak değişim yaşamayı sürdürüyor. Altın yatırımcısı iç piyasada fiyatlarda yaşanan değişimleri yakından takip ediyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL? İşte 13 Eylül 2023 canlı altın fiyatları, yarım altın, cumhuriyet altını ve ata altın gibi türlerde son durumlar...

Bu gece öyle bir zam geliyor ki… İlk kez böylesi oluyor

Akaryakıt fiyatları başta benzin ve motorin olmak üzere petrol fiyatları ile yön bulmaya devam ederken son dakika gelişmesi yaşandı. Benzin fiyatı yerinde kalsa da bu gece yarısından itibaren motorin litre fiyatları gelecek zam ile 40 lirayı aşacak. Peki 12 Eylül 2023 güncel akaryakıt fiyatları ne kadar, kaç TL?

Altın fiyatları ne kadar? Gram altın, çeyrek altın kaç TL? 11 Eylül 2023

Altının ons fiyatı, 11 Eylül 2023 Pazartesi günü 1.926 dolardan işlem görürken kapalı çarşı fiyatları, altın piyasasında en düşük “gram” 1.664 TL, en yüksek “cumhuriyet altını” 11.206 TL.

Lider Siirt Seyahat Araç Filosunu Genişletti, Seferleri Artırdı! Siirt'te Otobüs Bileti Fiyatları...

Lider Siirt Seyahat Kamil Koç firması, Siirt'te araç filosunu genişletti.

Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 8 Eylül 2023 güncel altın fiyatları

Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 8 Eylül 2023 güncel çeyrek altın kuru fiyatları...

Siirt'te Bir Hafta Önce 15 Bin TL Olan Kira Fiyatları 16 Bin TL'yi Buldu! Haftalık 1000 Lira Zam

Siirt'te kira fiyatları her geçen gün büyük artış göstermeye başladı. Bazı dairelerin aylık kira ücreti 1 hafta önce 15 bin lirayken bugün ise 16 bin TL seviyelerine yükseldi.

Tüp fiyatlarına zam üstüne zam: İşte güncel fiyatlar...

Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimlerinin ardından tüp fiyatlarına ikinci kez zam geldi. 12 kilogramlık mutfak tüpünün fiyatı 440 liradan 480 liraya yükseldi.

7 Eylül Altın fiyatlarında son durum ne? Gram altın, çeyrek altın ve cumhuriyet altını kaç TL? 7 Eylül 2023

Altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından 1.655 lira seviyesinde işlem görüyor.

Yatırımcılar dikkat! Altın fiyatları uçacak

Altın fiyatları ile ilgili son dakika açıklamaları vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş bugünü işaret edip dikkat çeken bir uyarıda bulundu. Uzman isim, "Geçtiğimiz hafta başlayan yükseliş rüzgarının pazartesi daha da hızlanacağını söyleyebiliriz." ifadelerini kullandı. Peki, bugün tam, yarım, cumhuriyet, çeyrek, gram altın fiyatları ne kadar, kaç TL? İşte 4 Eylül 2023 Pazartesi günü altın fiyatı...

Bir sigara grubuna 5 tl zam geldi! İşte 4 Eylül zamlı sigara fiyatları

En ucuz ve en pahalı sigara fiyatları tütün ürünü kullanıcıları tarafından takip ediliyor. Temmuz ayında uygulanan son sigara zammının ardından 4 Eylül Pazartesi günü sigaraya bir zam daha geldi. Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş, bir sigara grubuna 5 TL zam yapıldığını açıkladı. İşte Sigara zammı sonrası güncel sigara fiyatları...

Siirt'te Kira Fiyatlarının Uçması Emlakçıları da Rahatsız Ediyor!

Siirt'te uzun yıllardır hizmet veren Biçen Emlak Gayrimenkul sorumlusu Veysel Biçen, kentte satılık ve kiralık dairelerin fiyatlarının yükselmesinin emlak piyasasını olumsuz etkilediğini söyledi.

Siirt'te Kira Fiyatları 15 Bin TL'yi Buldu

Siirt'te kira fiyatları her geçen gün büyük artış göstermeye başladı. Bazı dairelerin aylık kira ücretinin 15 bin lira seviyelerine çıktığı görüldü.

Altın fiyatları ne kadar? Gram altın, çeyrek altın ve cumhuriyet altını kaç TL? 29 Ağustos 2023

Altının ons fiyatı, 29 Ağustos 2023 Salı günü 1.923 dolardan işlem görürken kapalı çarşı fiyatları, altın piyasasında en düşük “gram” 1.646 TL, en yüksek “cumhuriyet altını” 11.081 TL.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim vaadiydi! Üniversitelilere vergisiz telefon satışının detayları belli oldu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, üniversite öğrencilerine bir defaya mahsus vergisiz telefon satışıyla ilgili detayları anlattı. Gelirine bakılmaksızın 7 milyon üniversitelinin yararlanacağını belirten Bakan Uraloğlu, ''Türkiye'de üretilen telefonları kapsayacak ve bunlar için bir üst sınır olacak. Türkiye'de üretenler içinde Samsung, General Mobile var, Huawei, Apple yok. Vergi alınmaması fiyatları yarı yarıya ucuzlatacak. En az 2 yıl başkası kullanamayacak, satılamayacak'' dedi.