Akaryakıt Haberleri

Akaryakıt Haberleri

Benzine zam geldi

Benzinin litre fiyatına ortalama 2.04 lira zam geldi. Son zamla beraber benzin fiyatı son 2 ayda yüzde 70 artmış oldu

Akaryakıta bu kez indirim geliyor! Benzinin litresi 36 lira seviyesine düşecek

Son dönemde zam üstüne zam gelen akaryakıta bu kez indirim geliyor. Benzin 27 Eylül Çarşamba gününden itibaren 1 lira 94 kuruş ucuzlayacak. İndirimin ardından benzinin litresi İstanbul'da 36 lira 66 kuruşa düşecek.

Bu karar araç sahiplerine kontak kapattırır! Akaryakıt fiyatlarına dev zam kapıya dayandı! Siirt'te akaryakıt fiyatları...

Rusya hükümetinin iç piyasadaki akaryakıt fiyatlarını dengelemek amacıyla akaryakıt ihracatını geçici olarak durdurma kararı, dünya genelindeki akaryakıt fiyatlarını etkilemeye başladı. Bu karar, dünya genelinde akaryakıt fiyatlarının yükselmesine neden olacak gibi görünüyor.

Yakıt fiyatları dün gece itibariyle rekor kırdı! İllere göre akaryakıt fiyatları açıklandı: Büyük zam yapıldı

Arabası olanlar için çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda akaryakıt fiyatlarının güncellendiği belirtilerek son fiyatlar da arabası olanlarla paylaşıldı.

Benzinin litre fiyatına dev zam geldi! İşte Siirt ve ilçelerinde akaryakıt fiyatları...

Motorine gelen 2 lira 3 kuruşluk zammın ardından bu kez de benzine zam geldi. Bu gece yarısından itibaren benzinin litresine 1 lira 65 kuruş zam geldi. Zammın ardından benzinin litresi 39 lirayı aştı.

Siirt'te Ekmeğe ve Birçok Ürüne Zam Kapıda!

Akaryakıt fiyatlarına gelen zamlarla birlikte Siirt'te dışarıdan getirilen un maliyetinin artması nedeniyle ekmek fiyatlarında artış bekleniyor.

Tabela bu gece yine değişecek! Motorinin ardından bir okkalı zam da benzine

Motorine gelen 2 lira 3 kuruşluk zammın ardından bu kez de benzine zam geliyor. Bu gece yarısından itibaren benzinin litresi 1 lira 64 kuruş artacak. Zammın ardından benzinin litresi 39 lirayı aşacak.

Bu gece öyle bir zam geliyor ki… İlk kez böylesi oluyor

Akaryakıt fiyatları başta benzin ve motorin olmak üzere petrol fiyatları ile yön bulmaya devam ederken son dakika gelişmesi yaşandı. Benzin fiyatı yerinde kalsa da bu gece yarısından itibaren motorin litre fiyatları gelecek zam ile 40 lirayı aşacak. Peki 12 Eylül 2023 güncel akaryakıt fiyatları ne kadar, kaç TL?

Akaryakıta çifte zam geliyor! İşte yeni fiyatlar

Akaryakıta zam üstüne zam gelmeye devam ediyor. 13 Eylül Çarşamba gününden itibaren motorinin litresi 1,50 lira, benzinin litresi 1 lira artacak. Zammın ardından benzin 38 lirayı, motorin ise 40 lirayı aşacak.

Tarih belli oldu! Akaryakıta 1 lira 50 kuruş zam geliyor

Motorine yapılacak 1 lira 50 kuruşluk zam için tarih belli oldu. Zammın 13 Eylül Çarşamba saat 00.01'den itibaren geçerli olacağı belirtilirken, yeni tarife ile motorinin litre fiyatı 40 liraya dayanacak.

Akaryakıta bir zam daha! Oto gazın fiyatı 17 lirayı aşacak

Akaryakıta zam üstüne zam gelmeye devam ediyor. Bu gece yarısından itibaren oto gazın fiyatı 1 lira 31 kuruş artacak. Zammın ardından oto gazın litresi 17 lirayı aşacak.

Brent petrol son 10 ayın zirvesinde! Akaryakıta yeni zamlar yolda

Brent petrolün varil fiyatı, Suudi Arabistan ve Rusya'nın arz kesintilerine ekimde de devam edeceği endişeleriyle 88,92 dolara yükselerek geçen yıl kasım ayından bu yana en yüksek seviyeyi gördü. Bu gelişmenin önümüzdeki günlerde akaryakıta zam olarak yansıması bekleniyor.

Toplu sözleşme zammı sonrası en düşük memur maaşı 30 bin TL'yi aşacak

Merkez'in faiz kararıyla dolarda yaşanan düşüş sonrası akaryakıta beklenen indirim geliyor. Bu gece yarısından itibaren benzinin litresi 99 kuruş düşecek. İndirimin ardından benzinin litresi İstanbul'da 36 lira 79 kuruşa gerileyecek.

Benzine bir indirim geliyor!

Merkez'in faiz kararıyla dolarda yaşanan düşüş sonrası akaryakıta beklenen indirim geliyor. Bu gece yarısından itibaren benzinin litresi 99 kuruş düşecek. İndirimin ardından benzinin litresi İstanbul'da 36 lira 79 kuruşa gerileyecek.

Benzine indirim geliyor

31 Ağustos tarihinden itibaren geçerli olmak üzere benzine 97 kuruş indirim geliyor. Motorinde ise fiyat değişikliği beklenmiyor.

Akaryakıta bir zam daha! Motorinin litresi 38 lirayı aşacak

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorine 1 lira zam geliyor. Zammın ardından motorinin litresi 38 lirayı aşacak.

Motorine Zam Gelecek!

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte motorin fiyatlarına 22 Ağustos 2023 Salı gününden itibaren 1 lira zam yapılması bekleniyor. Pompaya yansıyacak zamla birlikte İstanbul'da motorinin litresi 37 lira 84 kuruştan, Ankara'da 38 lira 41 kuruştan ve İzmir'de ise 38 lira 58 kuruştan satılacak.

Memur-Sen Siirt Şubesi, Hükümetin Zam Teklifini Protesto Etti

Memur-Sen Siirt Şubesi, 7. Dönem toplu sözleşmede tekliflerine karşı, kamu işvereninin verdiği teklifleri yetersiz görerek protesto etti.

Motorine İndirim Geliyor!

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalganlanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Bugün akaryakıt litre fiyatlarında indirim ya da zam var mı? 17 Ağustos 2023 benzin motorin (mazot) fiyatları ne kadar, güncel akaryakıt fiyatları kaç TL? Benzin litre fiyatı ve motorin litre fiyatı kaç para, dizel yakıt ne kadar oldu?

Benzin fiyatı 1 lira 55 kuruş artacak

Döviz kurlarındaki hareketlilik, brent petrol fiyatlarının yükselmesi, KDV ve ÖTV oranlarının artması nedeniyle akaryakıt fiyatlarına zam üstüne zam gelmeye devam ediyor. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin fiyatı 1 lira 55 kuruş artacak.

Benzin fiyatlarına okkalı zam bekleniyor

Brent petrol ve dolar kurundaki hareketlilik ile KDV ve ÖTV oranlarında yapılan zamlar benzin ve motorin fiyatlarında da değişikliğe neden oluyor.

Araç sahipleri dikkat! Benzine okkalı zam geliyor

Döviz kurlarındaki dalgalanma ve Brent petrol fiyatlarındaki hareketlilik nedeniyle benzin ve motorin fiyatları sürekli değişiyor. Motorine yapılan zammın ardından, benzin fiyatlarına da 1,30-1,55 TL arasında bir zam bekleniyor.

Motorine yarından itibaren zam geliyor

Motorine yarından itibaren 1,80 TL'lik zam geliyor. Benzin grubunda ise herhangi bir indirim ya da zam haberi bulunmuyor.

Akaryakıta yeni zam göründü

Vergi artışları, petrol fiyatları ve dövizdeki yükselişle birlikte akaryakıt fiyatları hızlı bir yükseliş gösterdi. OPEC+ ülkelerinin kesintiye gitmesiyle petrol fiyatları son 4 ayın en yüksek seviyesine çıktı. Bu durum önümüzdeki günlerde akaryakıt fiyatlarına zam olarak yansıyabilir.

Akaryakıt Fiyatlarına Korkutan Tahmin

Döviz kurlarındaki hareketlilik, brent petrol fiyatlarının yükselmesi, KDV ve ÖTV oranlarının artması nedeniyle akaryakıt fiyatlarına son zamanlarda peş peşe zam geldi. Ekonomist Necmettin Batırel, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda akaryakıtta sübvansiyonun kaldırıldığını ve benzin ile motorin fiyatlarının Avrupa standartlarına göre 1.5 euroya (44 TL'ye) yükseleceğini tahmin etti.

Motorine zam geldi: LPG'ye de bekleniyor

Akaryakıt zamları durmadan devam ediyor. Motorine yapılan 1 lira 7 kuruşluk zam, pompa fiyatlarına yansıdı. LPG’ye ise 2 Ağustos Çarşamba günü 2 liralık zam gelmesi bekleniyor.

Kontak kapattıracak artış! Motorine devasa bir zam daha geliyor

Benzine peş peşe gelen zamların ardından motorinde de 1 lira 45 kuruşluk artış pompaya yansımıştı. Brent petroldeki yükseliş ve dolar kurunun Türk Lirası karşısındaki zirve seyri sonrası motorine 1 Ağustos Salı gününden geçerli olmak üzere 1,07 TL zam bekleniyor.

Motorine yeni zam yolda

Akaryakıtta yaşanan vergi artışlarının ardından zam yağmuru sürüyor. Salı gününden itibaren geçerli olmak üzere motorine dev zam gelmesi bekleniyor.

Motorine yine zam geliyor!

Akaryakıta arka arkaya büyük zamlar gelmeye devam ediyor.

Benzin ve motorinin ardından LPG'ye de zam yolda

Akaryakıt kalemlerine zamların ardı arkası kesilmiyor. Benzin ve motorine peş peşe yapılan zamlar, sürücüleri LPG'ye yönlendirdi. Ancak LPG'ye de zam geleceği öğrenildi.